۱۰:۵۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۳

جزئیات محدودیت‌ های ترافیکی پایان هفته

به گزارش اندیشه قرن؛ جزئیات محدودیت‌ های ترافیکی پایان هفته را در ادامه می خوانید. ایمان محرابی نیا، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: محدودیت های جاده ای با توجه به اتمام هفته برای ناوگان حمل و نقلی از بعداز ظهر چهارشنبه تا...

محدودیت ترافیکی

به گزارش اندیشه قرن؛ جزئیات محدودیت‌ های ترافیکی پایان هفته را در ادامه می خوانید.

ایمان محرابی نیا، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: محدودیت های جاده ای با توجه به اتمام هفته برای ناوگان حمل و نقلی از بعداز ظهر چهارشنبه تا روز شنبه در دستور کار قرار گرفته است. به طوری که موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر امروز تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۶ آبان ماه از محور‌های کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه، محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.

او افزود: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه از مرزن آباد به سمت کرج و تهران ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۲۴ همان روز از کرج میدان امیرکبیر و آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد بصورت یکطرفه خواهد بود.

به گفته مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز‌ جمعه ۵ آبان از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران بصورت یکطرفه خواهد بود.

او گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روز جمعه مورخ ۵ آبان در صورت سنگین بودن بار ترافیکی از شمال به جنوب به صورت یکطرفه خواهد بود و در محور کندوان تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

محرابی نیا افزود: در محور هراز تردد تمامی تریلر‌ها از محور هراز کماکان ممنوع است و تردد تمامی کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز‌ چهارشنبه و همچنین از ساعت ۶ الی ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه مورخ‌های ۴ و ۵ آبان از محور هراز ممنوع است.

مطالب مرتبط