۱۴:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۶

جزئیات ثبت نام وام ۲۰۰ میلیون تومانی بانک دی با سود ۱۰ درصدی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن، افرادی که در بانک دی سپرده قرض الحسنه داشته و مدت سه ماه خواب سپرده ایجاد کرده‌اند، امکان درخواست وام ۲۰۰ میلیون تومانی را دارند. سود این سپرده چندان نیست و برحسب میانگین حساب بین ۱۰ تا ۲۳ درصد است....

وام

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن، افرادی که در بانک دی سپرده قرض الحسنه داشته و مدت سه ماه خواب سپرده ایجاد کرده‌اند، امکان درخواست وام ۲۰۰ میلیون تومانی را دارند. سود این سپرده چندان نیست و برحسب میانگین حساب بین ۱۰ تا ۲۳ درصد است. ضمانت اصلی برای دریافت این وام، داشتن ضامن رسمی و اعتبار شغلی مورد نظر بانک خواهد بود. بازپرداخت این تسهیلات نیز متغیر بوده و از شش ماه بوده و تا ۶۰ ماه قابل تغییر است. لازم به ذکر است که کارکنان شرکت‌های طرف قرارداد بانک دی با ارائه معرفی نامه امکان بهره مندی از این وام را دارند.

با در نظر گرفتن شرایط مذکور دریافت وام و نرخ سود ۲۳ درصدی و مدت زمان پرداخت اقساط ۶۰ ماهه، میزان قسط هر ماهه ۵ میلیون و ۶۳۸ هزار و ۹۴ تومان است. کل سود تسهیلات مذکور به ۱۳۸ میلیون و ۲۸۵ هزار و ۶۵۳ تومان می‌رسد. جمع رقم وام و سود آن نیز به ۳۴۰ میلیون و ۳۸۵ هزار و ۶۵۳ تومان خواهد رسید.وام

نگاهی به خدمات ارائه شده توسط بانک دی و هدف شکل گیری این مجموعه

بانک دی به منظور فراهم کردن امکان مشارکت گسترده و فراگیر ملی و مردمی در تمامی فعالیت‌های سازنده، پرثمر و موجه اقتصادی و مالی به خصوص زمینه‌های پولی، مالی و بانکی فعالیت خود را آغاز کرد.

در حال حاضر و در راستای اهداف تعریف شده مذکور این بانک در زمینه خدمات بانکی، بانکداری الکترونیک و بازار سرمایه به مشتریان خود سریع و مناسب خدمت رسانی می‌کند.

پایان/*

اندیشه قرن را در ایتا دنبال کنید

اندیشه قرن را در تلگرام دنبال کنید

مطالب مرتبط