۱۶:۰۰ - ۱۴۰۲/۱۱/۱۲

بدون دردسر وام بگیرید/ وام ۳۰۰ میلیونی بدون سود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن، افراد به منظور استفاده از وام ۳۰۰ میلیونی طرح نگین امید نیازی به مراجعه حضوری به شعب بانک سپه ندارند. متقاضیان این امکان را دارند که با مراجعه به سامانه امید بانک، میانگین موجودی مناسب را در فاصله ز...

وام

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن، افراد به منظور استفاده از وام ۳۰۰ میلیونی طرح نگین امید نیازی به مراجعه حضوری به شعب بانک سپه ندارند. متقاضیان این امکان را دارند که با مراجعه به سامانه امید بانک، میانگین موجودی مناسب را در فاصله زمانی بین یک تا ۱۸ ماه ایجاد کرده و از این تسهیلات تا سه برابر میانگین موجود بهره‌ مند شوند.

وام

وام مذکور قرض الحسنه بوده و هیچ سودی به آن تعلق نمی‌گیرد. فقط بر روی این وام کارمزد دو درصدی پرداخت می‌شود. افراد متناسب با شرایط خود بین ۱۲ تا ۶۰ ماه امکان پرداخت اصل پول به همراه کارمزد آن را به بانک خواهند داشت.

افرادی که وام دریافت کرده‌اند با توجه به شرایط اعلامی، موظف به پرداخت ۵ میلیون و ۲۵۸ هزار و ۳۲۸ تومان به صورت ماهیانه هستند. کل سود تسهیلات به ۱۵ میلیون و ۴۹۹ هزار و ۶۸۱ تومان می‌رسد و جمع رقم وام و سود آن هم ۳۱۵ میلیون و ۶۹۹ هزار و ۶۸۱ تومان خواهد بود.

بهترین و آسان‌ترین راه مشاهده امتیاز برای دریافت این وام کدام است؟
این طرح وام برای مشتریان پیچیدگی چندانی ندارد و افراد واجد شرایط به راحتی امکان بهره مندی از آن را دارند. ضمنا متقاضیان به منظور مشاهده امتیاز خود برای دریافت این تسهیلات می‌توانند به سامانه امید بانک مراجعه کنند و مراجعه حضوری نداشته باشند.

 

پایان/*

اندیشه قرن را در ایتا دنبال کنید

اندیشه قرن را در تلگرام دنبال کنید

مطالب مرتبط