با وجود عقد قرارداد با ۶ بازیکن؛ پرسپولیس باز هم بازیکن جذب می‌ کند

پرسپولیس در تعطیلات زمستانی ۶ بازیکم جدید به ترکیب خود اضافه کرده است که مهمترین و نامی‌ترین آنها عبدالکریم حسن مدافع سابق تیم ملی قطر و اوستون اورونوف وینگر تیم ملی ازبکستان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن، ابوالفضل بابایی، اوستون اورونوف،عبدالکریم حسن، عیسی آل کثیر عیسی آل کثیر، مبین رنجبری و نیما معروف بیگی ۶ بازیکنی هستند که پرسپولیس در تعطیلات زمستانی به ترکیب خود اضافه کرده است. این خریدها نشان می‌دهد پرسپولیس در کنار خرید باتجربه‌ها با خرید چند بازیکن جوان سعی کرده لیست جوانان خود را پررنگ و جوانانی را به ترکیب اضافه کند که بتوانند به تیم کمک کنند.

با وجود خرید این ۶ بازیکن خریدهای پرسپولیس به پایان نرسیده استرکیب پرسولیس امروزت و باشگاه پرسپولیس در تلاش است، دستکم یک بازیکن در خط هافبک به ترکیب اضافه کند. این خبر از سوی رضا درویش تایید شده است.

پرسپولیس به دنبال جذب حمید خدابنده‌لو بازیکن تیم مس رفسنجان بود که با موانع ایجاد شده بر سر حضور این بازیکن دراردوی پرسپولیس به نظر می‌رسد این تیم اکنون به دنبال خرید جدیدی در خط هافبک است. رضا درویش مدیر عامل باشگاه پرسپولیس نوید این را داده که این تیم برای فصل آینده در حد قهرمانی در لیگ آسیا بسته خواهد شد.

پایان/*

اندیشه قرن را در ایتا دنبال کنید

اندیشه قرن را در تلگرام دنبال کنید

منبع
خبر ورزشی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا