۲۳:۱۷ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۸

اولین تاچ رونالدو داشت گل می ‌شد!

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن؛کریستیانو روی سانتر سادیو مانه با پرش بلندی که مختص خود او است، در حالت بدون مزاحم با پیشانی توپ را به مرکز دروازه پرسپولیس زد که علیرضا بیرانوند با اعتماد به نفس این توپ را در سینه خود مهار کرد و ...

اولین تاچ رونالدو داشت گل می ‌شد!

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن؛کریستیانو روی سانتر سادیو مانه با پرش بلندی که مختص خود او است، در حالت بدون مزاحم با پیشانی توپ را به مرکز دروازه پرسپولیس زد که علیرضا بیرانوند با اعتماد به نفس این توپ را در سینه خود مهار کرد و روی آن خیمه زد.

این صحنه یادآور رویارویی این دو بازیکن در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ و مهار پنالتی رونالدو توسط بیرانوند بود که اتفاقا روی دروازه جنوبی ورزشگاه میزبان بازی ایران – پرتغال اتفاق افتاد.

بیرانوند در نیمه اول یکی از پرکارترین بازیکنان زمین بود و میزان لمس توپش از بسیاری از هافبک‌ها و مهاجمان پرسپولیس بیشتر بود و سعی می‌کرد با بازیسازی تیم را به سمت دروازه حریف راه بیندازد. در عین حال کریستیانو هم که بعد از این ضربه گرم شده بود، محور اصلی حملات النصر محسوب می‌شد اما در نیمه اول موفق به گلزنی نشد؛ اگرچه در یک صحنه اعتراض شدیدی به پنالتی داشت.

مطالب مرتبط