۱۸:۲۰ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۸

انتقاد تند پرسپولیسی ها از تاج/ این چه وضعیتی است؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن ؛یکی از مشکلات پرسپولیس قبل از شروع بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا ،وضعیت بد ورزشگاه آزادی بود. ورزشگاهی که مدت‌هاست عملیات بازسازی آن شروع شده و مشخص نیست جه زمانی به صورت کامل بازسازی آن تمام خواهد شد....

پرسپولیس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن ؛یکی از مشکلات پرسپولیس قبل از شروع بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا ،وضعیت بد ورزشگاه آزادی بود. ورزشگاهی که مدت‌هاست عملیات بازسازی آن شروع شده و مشخص نیست جه زمانی به صورت کامل بازسازی آن تمام خواهد شد.

به غیر از وضعیت بد سکوها، پایین آمدن کیفیت چمن ورزشگاه آزادی به یکی از بزرگترین مشکلات دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تبدیل شده است. موضوعی که بازیکنان و مربیان دو تیم بارها در صحبت‌هایشان به آن اشاره کردند.

با وجود اینکه مسئولان ورزشگاه آزادی بارها عنوان کردند که کیفیت چمن بهتر خواهد شد، اما گویا اینطور نشده و بازیکنان هنوز از وضعیت چمن ورزشگاه آزادی رضایت ندارند. پرسپولیس که از ساعاتی دیگر باید در ورزشگاه آزادی به مصاف النصر برود، دیروز آخرین تمرین خود را در این ورزشگاه برگزار کرد.

بعد از این تمرین چند ستاره پرسپولیس مدعی شدند وضعیت چمن ورزشگاه آزادی نه تنها از قبل بهتر نشده ،بلکه شرایط از چند هفته قبل هم بدتر شده است و این چمن اصلا وضعیت خوبی برای انجام بازی ندارد.

مطالب مرتبط