۰۸:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۷

افشاگری رویانیان نحوه ورود کی روش به ایران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن،مانوئل ژوزه پرتغالی سرمربی تیم کهکشانی رویانیان در لیگ برتر دوازدهم بود، تیمی که همه انتظار داشتند به قهرمانی لیگ برتر برسد، ژوزه که در الاهلی مصر فوق‌العاده نتیجه گرفته بود و با لقب فرگوسن مصر شناخت...

افشاگری رویانیان نحوه ورود کی روش به ایران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن،مانوئل ژوزه پرتغالی سرمربی تیم کهکشانی رویانیان در لیگ برتر دوازدهم بود، تیمی که همه انتظار داشتند به قهرمانی لیگ برتر برسد، ژوزه که در الاهلی مصر فوق‌العاده نتیجه گرفته بود و با لقب فرگوسن مصر شناخته می‌شد، در پرسپولیس اصلا محبوب نبود و نشد.

افشاگری در خصوص بازیکنان ملی‌پوش پرسپولیس؛ بعد از اردوی تیم ملی، دیگر برای سرمربی ارزشی قائل نبودند!

رویانیان که در زمان مدیریتش قرارداد این سرمربی پرتغالی را امضا کرده بود اما در ادامه زمانی که پرونده در کمیته انضباطی فیفا مطرح و رای به غرامت سنگین علیه قرمزها صادر شد در زمان علی اکبر طاهری این بدهی تسویه و پرداخت شد.

پرسپولیس

پرسپولیس

رویانیان در مصاحبه اخیر خود عامل بخشی از ناکامی این سرمربی را کارلوس کیروش معرفی کرده است. مدیرعامل سابق پرسپولیس در این خصوص گفت: کیروش بازیکنان پرسپولیس را شانتا می‌کرد.آن زمان ۸ بازیکن تیم ملی در پرسپولیس بودند. می‌رفتند در اردوی تیم ملی وقتی بر می‌گشتند دیگر ارزشی برای ژوزه قائل نبودند. مثلا به تاکتیک‌ها و تکنیک‌هایش گوش نمی‌کردند همان‌موقع هم ما خیلی ضربه دیدیم.

پایان/*

اندیشه قرن را در ایتا دنبال کنید

اندیشه قرن را در تلگرام دنبال کنید

مطالب مرتبط