افزایش تعداد فروشگاه‌های متصل به کالابرگ الکترونیکی

مردم در صورت داشتن اعتراض نسبت به حذف یارانه یا درخواست برقراری آن می‌توانند از طریق سایت حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه احتماعی، اعتراض خود را ثبت و پیگیری کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن، سید رضا یحیوی با تشریح جزئیات طرح کالابرگ الکترونیکی و فروشگاه‌های متصل به طرح، گفت: در راستای سیاست‌های حمایتی و رفاهی دولت سیزدهم و ارتقای امنیت غذایی مردم، طرح فناورانه کالابرگ الکترونیکی شکل گرفت که هم اکنون در مسیر رشد و توسعه قرار دارد.

یارانه

وی ادامه داد: خرداد ماه که این طرح آغاز شد تعداد فروشگاه‌های متصل به طرح اعم از محلی و زنجیره‌ای نزدیک به ۲۵ هزار فروشگاه بود ولی در حال حاضر بیش از ۲۰۰ هزار فروشگاه محلی و پوز و نزدیک به ۴۰۰ تعاونی مصرف روستایی به شبکه متصل شده است.

یحیوی در یک گفت و گوی رادیویی، اظهار کرد: تعدادی از فروشگاه‌های بزرگ اینترنتی نیز همانگونه که وعده داده بودیم به جهت دسترسی سریع و آسان مردم به خرید کالابرگی به شبکه متصل شده و در حال خدمت رسانی هستند.

به گفته مشاور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فروشگاه‌ها در حال توسعه هستند به نحوی که ماهانه تعداد فروشگاه‌های محلی و زنجیره ای افزایش پیدا می‌کند و در عین مذاکره با فروشگاه‌های اینترنتی دیگر در حال انجام است که به محض حصول نتیجه به مردم اعلام و اطلاع رسانی خواهد شد.

وی درباره راه‌های تشویق مردم به استفاده از طرح کالابرگ الکترونیکی گفت:مشوق های طرح این است که هر کس از یارانه خودش بتواند ۲۰۰ هزار تومان در خرید کالابرگی هزینه کند، ۱۲۰ هزار تومان مشوق دولتی دریافت می‌کند.

به گزارش ایسنا،یحیوی درباره کسانی که نسبت به حذف یارانه اعتراض دارند یا خواستار برقراری یارانه خود هستند نیز گفت: مردم می‌توانند از طریق سامانه حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نشانی https://hemayat.mcls.gov.ir مراجعه و اعتراض خود را ثبت و پیگیری کنند. این سامانه ۲۴ ساعته در حال خدمت رسانی به مردم است./ صدای بورس

 

پایان/*

اندیشه قرن را در ایتا دنبال کنید

اندیشه قرن را در تلگرام دنبال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا