اطلاعیه مهم صندوق بازنشستگی کشوری درباره احکام فرهنگیان بازنشسته منتشر شد!

صندوق بازنشستگی کشوری خبر مهمی را درباره احکام فرهنگیان بازنشسته آموزش و پرورش منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری آمار قابل توجهی را درباره احکام فرهنگیان بازنشسته از آموزش و پرورش منتشر کرد.

براساس این گزارش که از ابتدای مهرماه تا ۹آبان ماه تهیه شده است، ۹۵ درصد احکام برقراری حقوق مهرماه امسال، مربوط به دستگاه آموزش و پرورش است.

بر این اساس، طی یک ماه اخیر، در استان تهران نیز ۵هزار و ۳۳۵ مورد برقراری حقوق بازنشستگی، ۸هزار و ۱۸۰مورد مکاتبات و پرونده‌های واصله به اداره کل، ۱۱هزار و ۳۰۰مورد انجام کارشناسی و مشاوره حضوری، ۶هزار و ۷۲۵مورد پاسخگویی تلفنی به بازنشستگان و ۷۶۳ مورد احراز هویت بازنشستگان فرهنگی خارج از کشور انجام گرفته است.

اطلاعیه مهم صندوق بازنشستگی کشوری درباره احکام فرهنگیان بازنشسته منتشر شد!
اطلاعیه مهم صندوق بازنشستگی کشوری درباره احکام فرهنگیان بازنشسته منتشر شد!

برگزاری جلسات متعدد در خصوص بازنشستگان وزارت بهداشت و رتبه بندی معلمان بازنشسته، ارتقای سیستم‌های درآمد و هزینه همچون سیستم شاغلین (تحت وب)، برگزاری جلسه و تبادل اطلاعات با خزانه داری کل کشور و سازمان اداری و استخدامی و تفویض اختیار کار اجرایی برخی واحد‌های حوزه ستادی به کلیه استان‌ها عملیاتی شده است.

تامین منابع و پرداخت حقوق مهرماه فرهنگیان بازنشسته آموزش و پرورش همراه با پرداخت احکام برقراری‌های جدید، مدیریت مبادی اطلاع رسانی به مخاطبان در سایت صندوق، کانال‌های بله و ایتا، اینستاگرام و… از دیگر فعالیت‌های صورت گرفته در یک ماه اخیر است.

گفتنی است صندوق بازنشستگی کشوری دومین صندوق بازنشستگی و بیمه‌ای کشور و ضریب پشتیبانی آن ۰.۵ است.

پایان/*

منبع:اندیشه معاصر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا