استقلال اصلا به پسرم پیشنهاد نداد!/ وقتی باشگاه پیش‌قدم نشود نمی‌ توان در موردش صحبت کرد

در حالی که صحبت‌های زیادی پیرامون بازگشت اللهیار صیادمنش به استقلال مطرح شده بودT این بازیکن روز پنجشنبه با باشگاه وسترلو بلژیک به توافق رسید!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن،پس از پایان نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر و تکاپوی تیم‌ها برای استفاده از فرصت نقل و انتقالات زمستانی، این بحث مطرح شد که نام اللهیار صیادمنش در فهرست بازیکنان مد نظر جواد نکونام برای پیوستن به استقلال و در واقع بازگشت به تیمی که در آن مطرح شده بود بر سر زبانها افتاد اما ناگهان روز پنجشنبه خبر آمد که صیادمنش از فوتبال انگلیس جدا شده و راهی وسترلو در بلژیک گشته است.

در همین رابطه پدر اللهیار طی گفت‌وگویی با خبرورزشی با تاکید بر توافقات صورت گرفته میان دو باشگاه بر سر اللهیار، به همکارمان گفت: مذاکرات و توافقات بین باشگاهی در اروپا بسیار مهم است .هال سیتی و وسترلو در مورد پسرم با یکدیگر توافق کردند و خود او هم چراغ سبز نشان داد تا راهی بلژیک شود. در مورد اینکه می‌گویید نام اللهیار در لیست آقای نکونام برای نیم فصل دوم قرار داشت هم باید بگویم پسرم همچنان استقلال را دوست دارد و برای جواد نکونام هم احترام زیادی قائل است ولی نکته مهم اینجاست که از طرف باشگاه استقلال هیچ پیشنهادی ارائه نشد و وقتی خود باشگاه در این رابطه پیش قدم نشود، کاملاً طبیعی است که نمی‌توان در موردش صحبت کرد. استقلال اصلاً برای بازگشت اللهیار پیشنهادی نداد که پیرامون آن مذاکره شود.

اللهیار صیادمنش در لیگ هجدهم حرفه‌ای یکی از بازیکنان استقلال بود و درخشش او موجب شد زمینه برای حضورش در فنرباغچه ترکیه فراهم شود. او حالا ۴ سال است که خارج از ایران بازی می‌کند.

پایان/*

اندیشه قرن را در ایتا دنبال کنید

اندیشه قرن را در تلگرام دنبال کنید

منبع
خبر ورزشی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا