۱۹:۰۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۴

اخبار فوتبالی استقلال از کسر قرارداد ۷ استقلالی در باشگاه استقلال

پس از جواد نکونام، تعدادی از بازیکنان استقلال نیز با کم کردن مبلغ قراردادشان برای ثبت قرارداد بازیکنان تازه وارد به تیم مانتد گوستاوو بلانکو به مدیریت این باشگاه کمک کردند. سرمربی استقلال که پیش از این نیز برای ثبت قرارداد برخی از اعضای ت...

استقلال

پس از جواد نکونام، تعدادی از بازیکنان استقلال نیز با کم کردن مبلغ قراردادشان برای ثبت قرارداد بازیکنان تازه وارد به تیم مانتد گوستاوو بلانکو به مدیریت این باشگاه کمک کردند.

سرمربی استقلال که پیش از این نیز برای ثبت قرارداد برخی از اعضای تیم از قرارداد خودش کم کرده بود، شب گذشته با قبول کسر ۲.۵ میلیارد دیگر از قراردادش به رعایت سقف بودجه برای ثبت قراردادهای باقی مانده کمک کرد.

پس از این اتفاق، تعداد دیگری از بازیکنان استقلال مانند روزبه چشمی، صالح حردانی، پیمان بابایی، آرمین سهرابیان، ارسلان مطهری، جعفر سلمانی و ایمان سلیمی نیز در تصمیمی گروهی، حاضر به کسر مبلغی از قراردادهایشان شدند تا مدیریت باشگاه بتواند قرارداد بازیکنانی مانند گوستاوو بلانکو را در سازمان لیگ بدون عبور از سقف بودجه تعیین شده، ثبت کند.

در این بین سیدحسین حسینی که در ابتدای فصل جاری حاضر شده بود با مبلغی بسیار پایین‌تر از قرارداد قبلی، قرارداد فصل جدید را امضا کند، نقش پررنگی در راضی کردن دیگر هم‌تیمی‌هایش داشت.

یکی از عوامل تاثیر گذار در این ماجرا، صحبت‌های حسینی به عنوان کاپیتان تیم با بازیکنان بود که پس از اقدام سرمربی، کمک بزرگی به بیشتر شدن فضای سقف بودجه باشگاه برای ثبت قرارداد بلانکو و چند عضو دیگر تیم استقلال کرد.

مطالب مرتبط