۰۰:۱۵ - ۱۴۰۲/۰۷/۳۰

اجازه فروش این ساختمان را به استقلال نمی ‌دهند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن؛طی روزهای اخیر این شایعه مطرح شده است که باشگاه استقلال می‌خواهد یک ساختمان بزرگ در کنار کمپ حجازی بسازد و عملاً آن را به عنوان واحد اداری خودش مورد استفاده قرار بدهد. در ضمن شنیده می‌شود که طرح فروش...

استقلال

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن؛طی روزهای اخیر این شایعه مطرح شده است که باشگاه استقلال می‌خواهد یک ساختمان بزرگ در کنار کمپ حجازی بسازد و عملاً آن را به عنوان واحد اداری خودش مورد استفاده قرار بدهد. در ضمن شنیده می‌شود که طرح فروش ساختمان کنونی استقلال در منطقه سعادت آباد نیز مد نظر قرار گرفته و برخی مدیرانه باشگاه معتقدند انجام چنین کاری موجب افزایش درآمد و کاهش مشکلات مالی خواهد شد ولی نکته اینجاست که استقلال اجازه فروش ساختمان کنونی خود را ندارد.

این ساختمان سال ۱۳۸۴ با بودجه فدراسیون فوتبال توسط محمد دادکان رئیس وقت این فدراسیون خریداری شد و در همان زمان اعلام شد که ساختمان مذکور و همچنین ملک مشابهی که توسط فدراسیون برای پرسپولیس خریداری شده، جزو اموال این دو باشگاه محسوب می‌شود و مدیران بعدی اجازه فروش آن را ندارند؛ بنابراین استقلال نمی‌تواند ملک خود در منطقه سعادت آباد را بفروشد مگر اینکه از ارگان‌های ذی صلاح قانونی مجوز بگیرد.

مطالب مرتبط