۰۷:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۶

آیا بازیکن استقلالی غیر قانونی است؟

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛استقلال روز پنج شنبه اعلام کرد به دنبال کاهش قرارداد سرمربی و برخی از بازیکنان قرارداد گوستاوو را ثبت کرد. بلافاصله بعد از این اعلام  باشگاه پرسپولیس از باشگاه استقلال به خاطر تخلف در ثبت قرارداد ...

استقلال

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛استقلال روز پنج شنبه اعلام کرد به دنبال کاهش قرارداد سرمربی و برخی از بازیکنان قرارداد گوستاوو را ثبت کرد. بلافاصله بعد از این اعلام  باشگاه پرسپولیس از باشگاه استقلال به خاطر تخلف در ثبت قرارداد به سازمان لیگ شکایت کرد. با این وجود گوستاوو در اردوی تیم استقلال حضور دارد و در صورت صلاحدید جواد نکونام در ترکیب تیم آبی در مصاف با آلومینیوم اراک به میدان خواهد آمد.

از نوع شکایت پرسپولیس برخی این گونه برداشت کرده اندکه حضور گوستاوو در اردوی تیم استقلال غیر قانونی است و در صورتی که برای آبی‌ها بازی کند نتیجه این بازی ۳-۰ به سود حریف اعلام می‌شود! حتی برخی به تیم استقلال توصیه کرده اند تا زمان رای نهایی کمیته انضباطی در مورد پرونده شکایت باشگاه پرسپولیس دست نگه دارد و به گوستاوو بازی ندهد! این تنها یک برداشت است. گوستاوو با قرارداد رسمی در اردوی تیم استقلال حضور دارد و کارت بازی او از سوی سازمان لیگ به صورت قانونی صادر شده است و این حضور نمی‌تواند موجب تغییر نتیجه بازی استقلال شود. استقلال در صورتی با کسر امتیاز مواجه می‌شود که کمیته انضباطی اثبات کند که عبور این تیم از سقف قرارداد قانونی بوده است.

پایان/*

مطالب مرتبط