۰۷:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۵

آخرین وضعیت طرح ساماندهی کارکنان دولت امروز شنبه ۱۵ مهر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن، آخرین وضعیت طرح ساماندهی کارکنان دولت امروز شنبه ۱۵ مهر/ تلاش مجلس برای تعیین تکلیف طرح ساماندهی کارکنان دولت و جزئیات بیشتر را در زیر بخوانید. نایب‌رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: تمام ...

آخرین وضعیت طرح ساماندهی کارکنان دولت امروز شنبه ۱۵ مهر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن، آخرین وضعیت طرح ساماندهی کارکنان دولت امروز شنبه ۱۵ مهر/ تلاش مجلس برای تعیین تکلیف طرح ساماندهی کارکنان دولت و جزئیات بیشتر را در زیر بخوانید.

نایب‌رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: تمام تلاش مجلس این است که تا قبل از پایان عمر مجلس یازدهم طرح ساماندهی کارکنان دولت تعیین تکلیف شود.

عباس گودرزی در توضیح آخرین وضعیت طرح ساماندهی کارکنان دولت اظهار کرد: مصوبه مجلس شورای اسلامی در طرح ساماندهی کارکنان موضوع ماده ۲۹ قانون برنامه پنجم توسعه (طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت) با ایراداتی از سوی هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام مواجه شده است که ما منتظر اعلام رسمی ایرادات به مجلس شورای اسلامی و کمیسیون اجتماعی هستیم.

وی اضافه کرد: کمیسیون اجتماعی به محض دریافت ایرادات مجمع تشخیص مصلحت نظام در جلسه‌ای با مسئولان مربوطه به بررسی آنها می‌پردازد. عمده ایرادات مربوط به این است که سازمان اداری – استخدامی معتقد بوده اجرای این طرح بار مالی خواهد داشت.

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اعتقاد ما براین است که این طرح نیز بار مالی ندارد که باعث کاهش هزینه‌ها هم می‌شود چون نظم و ساماندهی در نظام اداری – استخدامی ایجاد می‌کند.

وی در پایان گفت که تمامی تلاش نمایندگان بر این است که تا قبل از پایان عمر مجلس یازدهم طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت تعیین تکلیف شود.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط