۱۱:۴۴ - ۱۴۰۲/۰۶/۱۲

آخرین خبر از بازگشت قاتل استقلال به پرسپولیس/ بدقولی که همه برنامه ‌های پرسپولیس را به هم ریخت!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن ؛با این حال این مهاجم جنوبی به غیر از اینکه شخصا پیگیر بازگشتش به پرسپولیس شده بود، یکی از نزدیکان گل‌محمدی که یحیی احترام زیادی برای او قائل است را واسطه کرد تا سرمربی پرسپولیس با بازگشت عیسی موافقت...

آخرین خبر از بازگشت قاتل استقلال به پرسپولیس/ بدقولی که همه برنامه ‌های پرسپولیس را به هم ریخت!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن ؛با این حال این مهاجم جنوبی به غیر از اینکه شخصا پیگیر بازگشتش به پرسپولیس شده بود، یکی از نزدیکان گل‌محمدی که یحیی احترام زیادی برای او قائل است را واسطه کرد تا سرمربی پرسپولیس با بازگشت عیسی موافقت کند. یحیی با وجود اینکه موافق بازگشت این بازیکن نبود، در نهایت با برگشتن عیسی موافقت کرد و قرار بود این بازیکن قبل از پایان زمان نقل و انتقالات قرارداد داخلی خود را با سپاهان فسخ کند و با انجام کارهای مربوطه به پرسپولیس برگردد.

با توجه به نیاز پرسپولیس به جذب دو مهاجم، گل‌ محمدی اصرار داشت که کارهای مربوط به بازگشت آل‌ کثیر زود انجام شود و قبل از پایان نقل و انتقالات عیسی بازیکن آزاد باشد. او قصد داشت به غیر از آل‌ کثیر یک مهاجم خارجی را هم جذب کند تا با تقویت خط حمله خودش به استقبال لیگ قهرمانان آسیا برود. یحیی قصد داشت بعد از اینکه قرارداد عیسی فسخ شد و خیالش از بابت آمدن او راحت شد، یکی از مدافعان خود را در لیست مازاد قرار دهد تا بتواند لیست را برای خرید مهاجم خارجی خالی کند.

از آنطرف مدیران سپاهان پیگیر حل مشکل ثبت قرارداد آل ‌کثیر بودند تا بتوانند از بازیکن جدیدشان استفاده کنند. از همین رو به آل‌ کثیر گفتند دست نگه دارد تا آن‌ها مشکل به وجود آمده را حل کنند. عیسی هم به خیال اینکه مشکلش با سپاهان حل خواهد شد و می‌تواند به قرارداد چربی که با این تیم بسته برسد، منتظر حل شدن مشکلش شد. مشکل اما برطرف نشد و هنوز هم پابرجاست. با این تفاوت که دیگر این بازیکن نمی‌تواند به پرسپولیس برگردد.

گل ‌محمدی وقتی متوجه بدقولی دوباره آل ‌کثیر شد، هیچ بازیکنی را در لیست مازاد قرار نداد و اعلام کرد با همین نفرات به کارش ادامه خواهد داد. پرسپولیس یک جای خالی دارد و یحیی گل ‌محمدی می‌خواهد این جای خالی را صرف خرید مهاجم خارجی کند. این در حالیست که درویش به عنوان مدیرعامل پرسپولیس مدعی شد اگر آل‌ کثیر بازیکن آزاد شناخته شود، با او مذاکره خواهد کرد تا به پرسپولیس برگردد. با این حال گل‌ محمدی مهاجم خارجی را به آل ‌کثیر ترجیح می‌دهد و اولویتش خرید مهاجم خارجی است.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط