۲۲:۰۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۶

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس از شگفتانه ستاره محبوب برای یحیی گل محمدی

یکی از مصدومان پرسپولیس در بازی های اخیر میلاد سرلک بود که به تازگی موفق شد به تمرینات گروهی پرسپولیس برگردد. خبر ورزشی نوشت: سرلک که از ناحیه کشاله دچار آسیب شده بود،خیلی زودتر از موعد مقرر به تمرینات گروهی بازگشت. این درحالی بود که همه ...

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس از شگفتانه ستاره محبوب برای یحیی گل محمدی

یکی از مصدومان پرسپولیس در بازی های اخیر میلاد سرلک بود که به تازگی موفق شد به تمرینات گروهی پرسپولیس برگردد.

خبر ورزشی نوشت: سرلک که از ناحیه کشاله دچار آسیب شده بود،خیلی زودتر از موعد مقرر به تمرینات گروهی بازگشت. این درحالی بود که همه فکر می‌کردند این بازیکن فعلا نمی‌تواند برای پرسپولیس بازی کند و چند بازی آینده تیمش را هم از دست خواهد داد.

شرایط سرلک درست مثل بیرانوند بود که با کار عالی کادر پزشکی پرسپولیس و انجام تمرینات مخصوص فیزیوتراپی به صورت معجزه وار توانست زودتر از موعد به بازی ها برسد و در بازی مقابل النصر هم درون دروازه پرسپولیس قرار گرفت.

این اتفاق دوباره در پرسپولیس افتاد و سرلک هم با کمک کادر پزشکی پرسپولیس توانست زودتر از موعد به تمرینات برگردد و برای بازی مقابل ملوان در اختیار کادرفنی قرار بگیرد.

ستاره لاکچری پرسپولیس در مقابل ملوان

میلاد سرلک با پایان مصدومیت آماده دیدار با ملوان شده است.

ورزش ۳ نوشت: هافبک دفاعی سرخپوشان که چند بازی از میادین دور بود حالا برای بازی با ملوان در لیست یحیی گل محمدی قرار گرفته و احتمال دارد که در این بازی به میدان برود.

سرلک در این مدت ۲ بازی را از دست داد و در حالی که تصور میشد مقابل ملوان بازی نکند برای این دیدار مسافر رشت شده است.

او در بازی گل گهر دچار آسیب دیدگی شد و حالا زودتر از موعد به میادین بازمیگردد. البته در این مدت مسعود ریگی عملکرد خیلی خوبی در ترکیب سرخپوشان داشته و غیر از یک خطای پنالتی در دیدار با استقلال تاجیکستان، نمایش‌های خوبی را در پست میلاد سرلک ارائه داد تا یحیی یک گزینه مطمئن برای ریسک نکردن روی هافبک ملی پوش خود داشته باشد.

به نظر می‌رسد که همچنان وحید امیری شرایط حضور در ترکیب سرخ‌پوشان پایتخت را ندارد و برای پنجمین بازی پیاپی در فهرست تیمش غایب خواهد بود.
فوتبال ۳۶۰ نوشت:  پرسپولیسی‌ها در ۴ بازی اخیر خود در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا در شرایطی توانسته‌اند به ۴ پیروزی دست پیدا کنند که یحیی گل‌محمدی نتوانسته از ترکیبی ثابت در این دیدارها استفاده کند و مهم‌ترین چالش سرمربی سرخ‌پوشان پایتخت، موضوع مصدومیت ستاره‌های کلیدی تیمش بود که باعث شد تا او بارها به ترکیب اصلی تیمش دست ببرد و با استفاده از چهره‌های جوان، جای ستاره‌های کلیدی تیمش را پر کند. به نظر می‌رسد که رفته‌رفته ستاره‌های کلیدی این تیم آماده بازگشت به میادین هستند.

یحیی گل‌محمدی در دیدار قبلی سرخ‌پوشان که برابر استقلال تاجیکستان در لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد، در نیمه دوم تصمیم گرفت تا مهدی ترابی و امید عالیشاه را به ترکیب تیمش اضافه کند که این دو مهره کلیدی و تاثیرگذار عملکرد فنی خوبی را از خود به جای گذاشتند و بررسی عملکرد فنی آن‌ها نشان می‌دهد که مشکلی برای همراهی پرسپولیس از دقیقه یک ندارند و احتمالاً با بازگشت آن‌ها به ترکیب اصلی پرسپولیس، بار دیگر ترکیب اولیه سرخ‌ها دستخوش تغییر و تحولات خواهد شد.

ترابی و عالیشاه البته تنها مصدومان پرسپولیس در طول یک‌ماه گذشته نبودند؛ به‌طوری‌که پرسپولیسی‌ها حدوداً تا اواخر فصل نمی‌توانند از حضور دو مهره کلیدی خود بهره ببرند و مرتضی پورعلی‌گنجی و یاسین سلمانی به دلیل پارگی رباط صلیبی قادر به همراهی سرخ‌پوشان پایتخت نیستند و همین مسئله باعث شده تا یحیی گل‌محمدی برای پر کردن جای خالی این دو ستاره، چالش سختی را در پیش داشته باشد. در کنار این دو بازیکن، میلاد سرلک و وحید امیری دیگر مصدومان پرسپولیس در یک‌ماه گذشته بودند که شرایط این دو مهره تاثیرگذار برای همراهی پرسپولیس در ادامه فصل، متفاوت است.

هافبک محبوبِ یحیی، آماده بازگشت به ترکیب سرخ‌ها

میلاد سرلک که در دیدار با النصر عربستان اخراج شد و دیدار با الدحیل را از دست داد، از جدال با گل‌گهر سیرجان به ترکیب پرسپولیس بازگشت اما مصدومیت ناگهانی او باعث شد تا پیش از رسیدن به دقیقه ۶۰، سرلک از ترکیب اولیه سرخ‌ها خارج شود. بعد از مصدومیت به‌وجود آمده، او در ۲ دیدار اخیر تیمش برابر پیکان تهران و استقلال تاجیکستان غایب بود و تلاش کادر پزشکی بر این بود که هافبک پرسپولیس بتواند تا هفته هشتم مهیای حضور در میدان مسابقه شود.

سرلک که جای او را در ترکیب اصلی پرسپولیس در ۲ مسابقه اخیر، مسعود ریگی پر کرده بود، از روز گذشته به تمرینات گروهی سرخ‌پوشان بازگشته و این مسئله بدان معناست که هافبک دفاعی کلیدی و تاثیرگذار سرخ‌ها مشکلی برای همراهی تیمش در ادامه لیگ بیست‌وسوم ندارد. با توجه به علاقه ویژه یحیی گل‌محمدی به سبک بازی میلاد سرلک، به نظر می‌رسد که این هافبک باتجربه از دیدار با ملوان بندرانزلی به ترکیب اصلی پرسپولیس بازخواهد گشت و جانشین مسعود ریگی خواهد شد؛ به‌ویژه آنکه ریگی در دیدار با استقلال تاجیکستان، به تیم حریف یک پنالتی هدیه داد و این موضوع می‌تواند در مسیر خروج او از ترکیب اصلی پرسپولیس موثر باشد.

کاپیتان پرسپولیس در دسترس نیست!

وحید امیری در اواخر جدال پرماجرا برابر النصر عربستان بود که به دلیل مصدومیت از زمین مسابقه خارج شد و خروج او سبب شد تا سرخ‌پوشان پایتخت در غیاب مهره کلیدی خود جدال با النصر را به پایان برسانند. بعد از آن مسابقه، اعلام شد که امیری از ناحیه همسترینگ دچار آسیب‌دیدگی شده و نمی‌تواند فعلاً در تمرینات تیمش حضور پیدا کند و سرشناس‌ترین غایب پرسپولیس در ۴ مسابقه گذشته، این مهره باتجربه و کلیدی سرخ‌پوشان پایتخت بوده است.

امیری با وجود تلاش‌های انجام شده از سوی کادرپزشکی، قادر به همراهی تیمش در سفر به انزلی برای جدال با ملوان هم نیست و گفته می‌شود که پزشکان امیدوارند که ستاره کلیدی تیم‌شان بتواند برای بازگشت به فهرست پرسپولیس برای جدال با صنعت‌نفت آبادان مهیا شود؛ هر چند که در این‌باره هم تردیدهایی وجود دارد و این احتمال مطرح است که دوره درمان کاپیتان باتجربه سرخ‌پوشان پایتخت نزدیک به دو ماه به طول بیانجامد که در این‌صورت، یحیی گل‌محمدی چالش سختی برای پر کردن جای خالی او خواهد داشت؛ آن‌هم در حالی‌که امیری در چندین پست متفاوت برای پرسپولیس در فصول گذشته به میدان رفته و فقدان مهره کلیدی مانند او می‌تواند برای کادرفنی سرخ‌ها دردسرساز باشد.

مطالب مرتبط