۲۲:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۱۹

۱۰ گوشی پرطرفدار هفته (۱۹ مهر ماه)

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از  gsmarena، فهرست پرطرفدارترین گوشی‌های هوشمند این هفته با معرفی ۱۰ گوشی برتر نسبتاً متنوع که شامل دستگاه‌های پنج سازنده مختلف بود آماده شد. همانند هفته قب...

موبایل

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از  gsmarena، فهرست پرطرفدارترین گوشی‌های هوشمند این هفته با معرفی ۱۰ گوشی برتر نسبتاً متنوع که شامل دستگاه‌های پنج سازنده مختلف بود آماده شد.

همانند هفته قبل آیفون ۱۳ پرو مکس اپل جایگاه نخست را تصاحب کرده است. گوشی محبوب ردمی نوت ۱۰ پرو شیائومی نیز بعد از هفته‌ها صدرنشینی و در جمع ۳ گوشی برتر بودن، به نیمه پایینی جدول رفته بود که دوباره به جمع بالانشینان بازگشت.

گوشی هوشمند Galaxy A۵۲s ۵G نیز روندی صعودی داشته و از رتبه پنجم به رتبه سوم رسیده است. دیگر گوشی شیائومی یعنی Xiaomi ۱۱T Pro نیز صعود قابل توجهی را تجربه کرده است و از رتبه نهم به رتبه چهارم نقل مکان کرده است.

گوشی Galaxy M۵۲ ۵G سامسونگ نیز با یک پله عقب نشینی به رده پنجم بسنده کرده است. یکی از گوشی‌های تازه وارد این هفته Tecno Camon ۱۸ Premier است که باید دید در هفته‌های آتی چه وضعیتی خواهد داشت.

اما مثل هفته قبل iPhone ۱۳ در همان رتبه هفتم جای گرفته است. دیگر گوشی شرکت سامسونگ یعنی Galaxy S۲۱ Ultra ۵G از رتبه دهم به رتبه هشتم رسیده و رتبه‌های نهم و دهم را گوشی‌های تازه وارد اشغال کرده اند. گوشی Poco X۳ Pro شیائومی رتبه نهم را کسب کرده و گوشی هوشمند Nokia T۲۰ در رده دهم جای گرفته است.

10 گوشی پرطرفدار

مطالب مرتبط