۲۰:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۸

یک نفس ناراحت: بیرانوند به رونالدو رسید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن؛مصدومیت علیرضا بیرانوند در بازی دوستانه ایران با بلغارستان ضربان قلب هواداران پرسپولیس را بالا برد چراکه این تیم در آستانه دیدار حساس با النصر بود و سرخ‌ها هیچ گلر ذخیره‌ای جذب نکرده‌اند. بیرانوند پس...

یک نفس ناراحت: بیرانوند به رونالدو رسید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن؛مصدومیت علیرضا بیرانوند در بازی دوستانه ایران با بلغارستان ضربان قلب هواداران پرسپولیس را بالا برد چراکه این تیم در آستانه دیدار حساس با النصر بود و سرخ‌ها هیچ گلر ذخیره‌ای جذب نکرده‌اند.

بیرانوند پس از این مصدومیت به علت کشیدگی عضله ران به مدت ده روز، شبانه‌روز تمرینات اختصاصی فیزیوتراپی را انجام داده بود و از تمرین گروهی تیمش به طور کلی دور بود.

این گلر ملی‌پوش روز گذشته در ورزشگاه آزادی به آخرین تمرین سرخ‌ها اضافه شد تا خیلی زودتر از حد معمول از این مصدومیت گذر کرده باشد.

بیرانوند مطابق انتظار در ترکیب اصلی تیمش قرار گرفته و البته در این بازی باید مدافعان بیش از پیش هوای او را داشته باشند و احتمال زیاد او قادر به شوت و پرتابهای بلند نخواهد بود.

آخرین تقابل بیرو و کریس رونالدو به جام جهانی ۲۰۱۸ برمی‌گردد که علیرضا پنالتی فوق ستاره پرتغالی را مهار کرده بود و حالا “چطوری کریس؟” برای فصل دوم تمدید شده است.

مطالب مرتبط