۲۰:۳۲ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۸

یحیی برای النصر سورپرایز نداشت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن؛تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی به استقبال نخستین مسابقه خود در لیگ قهرمانان آسیا مقابل النصر عربستان رفته که یحیی گل‌محمدی تصمیم گرفته تمام ۱۱ بازیکن اصلی تیمش در دیدار اخیرشان برابر فولاد خوزستان را ...

یحیی برای النصر سورپرایز نداشت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن؛تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی به استقبال نخستین مسابقه خود در لیگ قهرمانان آسیا مقابل النصر عربستان رفته که یحیی گل‌محمدی تصمیم گرفته تمام ۱۱ بازیکن اصلی تیمش در دیدار اخیرشان برابر فولاد خوزستان را امشب هم از ابتدا در زمین قرار بدهد.

سرخ پوشان فوتبال ایران در آخرین مسابقه لیگ برتری خود قبل از فیفا دی با دو تغییر در ترکیب خود نسبت به بازی هفته سوم برابر ذوب‌آهن وارد زمین شدند و مسعود ریگی و محمد عمری به ترتیب جای سروش رفیعی و شهاب زاهدی را گرفتند که امشب هم این دو بازیکن برابر النصر عربستان از ابتدا به میدان می‌روند.

مسعود ریگی در نخستین حضور ثابت خود در ترکیب پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان توانست یک پاس گل تماشایی به مرتضی پورعلی‌گنجی بدهد و محمد عمری نیز نمایش موثری در آن بازی داشت که همین اتفاق کاری کرد تا یحیی گل‌محمدی تصمیم بگیرد دوباره این دو بازیکن را به جای سروش و زاهدی استفاده کند.

با این شرایط و با توجه به رسیدن علیرضا بیرانوند به این مسابقه، پرسپولیس بدون سورپرایز دیدار مقابل النصر عربستان را آغاز خواهد کرد و هیچ‌کدام از ۱۱ نفر یحیی تغییر نکرده‌اند.

مطالب مرتبط