۱۴:۲۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۲

کری خوانی استقلالی ها برای پرسپولیس جنجال شد/ شما بگویید قهرمان نبرد حساس امروز چه تیمی می شود ؟ تاجیکی ها یا پرسپولیس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن ؛در حالی که مترجم او به زبان فارسی تاجیکی حرفهایش را ترجمه می‌کرد، درباره این دیدار گفت: ما از قدرت پرسپولیس خبر داریم و بازی آنها را تماشا کردیم و می‌دانیم تیم قوی هستند و بازی فردا نشان خواهد داد ک...

ترکیب پرسولیس امروز

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن ؛در حالی که مترجم او به زبان فارسی تاجیکی حرفهایش را ترجمه می‌کرد، درباره این دیدار گفت: ما از قدرت پرسپولیس خبر داریم و بازی آنها را تماشا کردیم و می‌دانیم تیم قوی هستند و بازی فردا نشان خواهد داد که چه تیمی در کدام سطح قرار دارد.

خط و نشان استقلال برای یحیی / استقلال یا پرسپولیس شانه به شانه برای رسیدن به قهرمانی

سرمربی استقلال دوشنبه در خصوص عدم برگزاری بازی دوستانه عنوان کرد: ما بازی رسمی نداشتیم و این کارمان را دشوار کرده اما تمرین کردیم و آماده هستیم و فردا آماده بازی خواهیم بود.

وی با اشاره به تفاوت‌های این تیم نسبت به تیم سال ۲۰۲۱ اظهار داشت: صحبت در این باره مشکل است. از تقابل قبلی زمان زیادی گذشته و هر دو تیم تغییراتی داشتند اما نمی‌توانم در این مورد صحبت کنم.

چرفچنکو در خصوص حضور مجتبی مقتدایی گفت: او در تمرینات فعال است و بازیکن خوبی است و قطعا به ما کمک خواهد کرد.

احتام نظروف بازیکن استقلال تاجیکستان نیز درباره این دیدار گفت: بازی فردا با پرسپولیس یک دیدار خوب و انرژی‌بخش است. من بازی پرسپولیس را دیدم و مطمئن هستم که بازی خوبی خواهد شد.

پایان/*

مطالب مرتبط