۰۸:۱۶ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۹

کاهش ۸ درجه دما در نوار شمالی کشور

طی امروز یکشنبه و دوشنبه در شمال آذربایجان غربی، شمال آذربایجان شرقی برخی نقاط استان‌های اردبیل، گیلان و ارتفاعات البرز مرکزی افزایش ابر بارش پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد رخ می دهد. همچنین دوشنبه در برخی نقاط استان های کردستان و کرمان...

کاهش ۸ درجه دما در نوار شمالی کشور

طی امروز یکشنبه و دوشنبه در شمال آذربایجان غربی، شمال آذربایجان شرقی برخی نقاط استان‌های اردبیل، گیلان و ارتفاعات البرز مرکزی افزایش ابر بارش پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد رخ می دهد.

همچنین دوشنبه در برخی نقاط استان های کردستان و کرمانشاه نیز افزایش ابر و بارش پراکنده دور از انتظار نیست، سه شنبه در مناطقی از آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل رگبار و رعد و برق و وزش باد گاهی وزش باد شدید پیش بینی می شود.

این شرایط چهارشنبه در شمال غرب بخش‌هایی از غرب استان های ساحلی دریای خزر و ارتفاعات و دامنه های جنوبی البرز و پنجشنبه در شمال غرب استان های ساحلی دریای خزر بخش هایی از شمال شرق و ارتفاعات و دامنه های جنوبی البرز ادامه دارد.

همچنین در نوار شمالی کشور اردبیل و استان‌های ساحلی خزر ۵ تا ۸ درجه کاهش دما انتظار می رود.

از فردا  دوشنبه تا چهارشنبه برای مناطقی از غرب مرکز و و دامنه های جنوبی البرز و پنجشنبه علاوه بر این مناطق در بخش‌هایی از شمال شرق و شرق در بعضی ساعات وزش باد شدید و در مناطق مستعد خیزش گردوخاک پیش بینی می شود.

از بعد از ظهر امروز تا آخر هفته خلیج فارس و روزهای چهارشنبه و پنجشنبه دریای خزر مواج است.

مطالب مرتبط