چرا لوکادیا ناگهان به ایران علاقه‌مند شد؟/ پرسپولیس ول‌کن مهاجم هلندی نیست!

طی روزهای گذشته خبر احتمال بازگشت یورگن لوکادیا به پرسپولیس مطرح شد اما ظاهراً این فقط یک خبر فیک بوده است.

باشگاه پرسپولیس همچنان بابت جریمه جدایی بدون اطلاع یورگن لوکادیا و قرارداد با تیم چینی از این بازیکن طلبکار است. طلبی که البته تیم چینی پرداختش را تقبل کرده ولی خودش در بحران مالی بسر می برد.

در حال حاضر تیم چینی باید مبلغ ۳۲۴ هزار دلار به حساب باشگاه پرسپولیس واریز کند که این کار را هنوز انجام نداده است. در اخبار مربوط به بخش بین‌الملل باشگاه پرسپولیس عنوان می‌شود که این باشگاه قادر است به علت پرداخت نشدن این مبلغ پنجره زمستانی نقل و انتقالات تیم چینی را ببندد. علاوه بر آن این وضعیت باعث می‌شود تا یورگن لوکادیا نیز نتواند به تیم دیگری انتقال پیدا کند چرا که هنوز مبلغ مربوط به باشگاه پرسپولیس پرداخت نشده است.

اما نکته مهمتر در این ارتباط عدم تمایل باشگاه پرسپولیس برای جذب یورگن لوکادیاست. از افراد نزدیک به اتاق هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس خبردار شدیم با توجه به محدودیت سقف قرارداد این باشگاه طبق قوانین جدید سازمان لیگ و از سوی دیگر قیمت این بازیکن در حال حاضر شرایط برای انتقال یورگن لوکادیا به پرسپولیس وجود ندارد.

ضمن اینکه مسئولان وزارت ورزش و هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس هنوز مطالب خلاف واقع و غیر واقعی که یورگن لوکادیا پس از جدایی از پرسپولیس علیه این باشگاه و کشورمان در صفحه شخصی اش منتشر کرد را از یاد نبرده‌اند. اما اینکه چرا لوکادیا دوست دارد برگردد شاید به دلیل ابراز علاقه شدید هواداران پرسپولیس به او در صفحه شخصی اش است که این تصور را برایش ایجاد کرده با ابراز تمایل به حضور دوباره در این تیم هواداران باشگاه را مجاب می کنند تا قید برخی مسایل را بزند که این موضوع از سوی مقامات باشگاه پرسپولیس قویا رد شده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا