۰۸:۵۷ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۹

پیش بینی هواشناسی از رگبار پراکنده باران در بیشتر نقاط کشور

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن؛ براساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی امروز سه شنبه در بخش‌هایی از فارس، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، غرب اصفهان، ارتفاعات شمال و شرق خوزستان، لرستان، همدان، ایلام کرمانشا...

پیش بینی هواشناسی از رگبار پراکنده باران در بیشتر نقاط کشور

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن؛ براساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی امروز سه شنبه در بخش‌هایی از فارس، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، غرب اصفهان، ارتفاعات شمال و شرق خوزستان، لرستان، همدان، ایلام کرمانشاه و کردستان همچنین ارتفاعات البرز مرکزی ابرناکی رگبار باران گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

این شرایط چهارشنبه در برخی نقاط در شمال غرب سواحل غربی دریای خزر، غرب مرکز، ارتفاعات البرز مرکزی ارتفاعات کرمان، جنوب سیستان و بلوچستان، شرق هرمزگان و پنجشنبه در نیمه غربی و بخش‌هایی از مرکز کشور انتظار می‌رود.

جمعه در نیمه غربی کشور، مرکز شرق و جنوب شرق سواحل غربی دریای خزر و ارتفاعات البرز مرکزی ابرناکی با بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

شنبه نیز در بخش‌هایی از شمال غرب استان‌های ساحلی دریای خزر ارتفاعات و دامنه‌های جنوبی البرز رگبار و رعد و برق و وزش باد و در نواحی مرکز، شرق و جنوب شرق کشور بارش پراکنده رخ خواهد داد.

امروز در شمال شرق و شرق و چهارشنبه در شرق کشور وزش باد شدید گاهی همراه با خیزش گردوخاک پیش بینی می‌شود.

امروز دریای خزر مواج است.

مطالب مرتبط