۰۶:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۷

واکنش سازمان لیگ فوتبال به درگیری شدید؛ از این اتفاقات زشت خجالت می‌کشیم/ چاره‌ای جز محرومیت سنگین نداریم!

مسئول برگزاری مسابقات رده نونهالان سازمان لیگ فوتبال از اتفاق رخ داده و درگیری در دیدار رده نونهالان ابراز تأسف کرد و گفت که با خاطیان برخورد خواهد شد.

فوتبال

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن،در پایان دیدار رده نونهالان دو تیم بوکان و تراکتور که امروز در شهر تبریز برگزار شد، درگیری شدیدی بین هواداران و عوامل دو تیم رخ داد که منجر به زد و خورد در زمین مسابقه شد.

رضا عبدی مسئول برگزاری مسابقات رده نونهالان سازمان لیگ درباره این موضوع گفت: در جریان بازی اتفاقی رخ نداد و نتیجه به سود تیم بوکان به پایان رسید و این تیم به مرحله بعد صعود کرد. متأسفانه پس از پایان بازی ورود یکی از هواداران منتسب به تراکتور به زمین و درگیری او با کادر فنی تیم بوکان باعث رقم خوردن این صحنه‌های زشت شد.

وی ادامه داد: تیم بوکان پیروز بود و اعضای این تیم مشغول خوشحالی بودند، اما ظاهراً این شادی به مذاق هواداران تراکتور خوش نیامد و با ورود به زمین این درگیری را رقم زدند. در ادامه با ورود افراد دیگر این درگیری گسترش پیدا کرد و در نهایت با دخالت نیروی انتظامی درگیری تمام شد و آسیبی به کسی نرسید.

مسئول برگزاری لیگ رده‌های پایه سازمان عنوان کرد: واقعاً متأسفیم و از بروز این اتفاقات زشت خجالت می‌کشیم. خودمان هم شرمنده هستیم و چاره‌ای نداریم جز اینکه با جرائم سنگین و محرومیت جلوی این اتفاقات را بگیریم.

پایان/*

اندیشه قرن را در ایتا دنبال کنید

اندیشه قرن را در تلگرام دنبال کنید

مطالب مرتبط