۰۹:۴۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۹

همسان سازی حقوق بازنشستگان به کجا رسید؟ مسئولین با ما گریه می کنند و در عمل هیچ!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن؛ علی دهقان‌کیا اظهار داشت: هم برای افزایش دستمزد و هم برای متناسب‌سازی صحبت‌های زیادی می‌شود، ما هم درخواست‌هایمان را اعلام می‌کنیم، اما به هیچکدام از قول‌هایی که داده‌اند، عمل نشده‌ است. وی افزود: ا...

بازنشستگان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن؛ علی دهقان‌کیا اظهار داشت: هم برای افزایش دستمزد و هم برای متناسب‌سازی صحبت‌های زیادی می‌شود، ما هم درخواست‌هایمان را اعلام می‌کنیم، اما به هیچکدام از قول‌هایی که داده‌اند، عمل نشده‌ است.

همسان سازی حقوق بازنشستگان

همسان سازی حقوق بازنشستگان

وی افزود: اخیرا نامه‌ای هم برای قالیباف نوشتیم و بدین شکل برای عدم اجرای صحیح قانون توسط دولت پیگیر شدیم، اما متاسفانه نتیجه و اقدامی ندیدیم. متناسب‌سازی متاسفانه در برنامه هفتم هم دیده نشده‌است. کمیسیون امور اجتماعی قول داده موضوع در دستور کار کمیسیون تلفیق قرار گیرد.
رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: در باب افزایش حقوق متاسفانه با ما گریه می‌کنند، اما اقدامی انجام نمی‌دهند. قطعی هیچ چیز نمی شود گفت، اما همچنان پیگیر هستیم.

دهقان‌کیا در ادامه اظهار داشت: چطور در نظام ما دولت و مجلس به راحتی بانک رفاه ما را که حق الناس است، می‌گیرند و می‌گویند تا مادامی که نفروشید باید از محل سودها جریمه شوید؟ در همین امسال دولت حدود ۱۵۰۰ میلیارد تومان جریمه کرد، به خاطر نفروختن سهام.

او گفت: بزرگترین بدهکار ما دولت است و مسئولان پیگیری مطالبات را هم دولت انتخاب می‌کند. انتظارمان از دولت رئیسی غیر از این بود که تا کنون اتفاق افتاده‌است.

مطالب مرتبط