نحوه خرید بلیت فروشی تیم ملی اعلام شد + قیمت بلیت مسابقات تیم ملی ایران در جام ملت‌ های آسیا

بهای بلیت جام ملت های آسیا منطبق با نرخ مصوب AFC بر اساس معادل ریالی قیمت روز ریال قطر بعلاوه ۲٠% کارمزد در مهلت فوق الذکردریافت می گردد.

با اعلام کارگروه ویژه بلیت فروشی مسابقات تیم ملی ایران در جام ملتهای آسیا و پیرو اختصاص سهمیه محدود به فدراسیون فوتبال ایران در سه مسابقه تیم ملی در مرحله گروهی رقابت‌ها از سوی AFC، هواداران تیم ملی در داخل کشور می‌توانند جهت خرید بلیت از طریق تکمیل فرم زیر اقدام کنند.

زمان ثبت نام بلیط بازی تیم ملی ایران

فارس  نوشت: ثبت نام از ساعت ٨ صبح روز سه‌شنبه ۲۳ آبان آغاز خواهد شد و تا ساعت ۱۶ روز یکشنبه ۵ آذر ادامه خواهد داشت.

نحوه خرید بلیت فروشی تیم ملی اعلام شد + قیمت بلیت مسابقات تیم ملی ایران در جام ملت‌ های آسیا
نحوه خرید بلیت فروشی تیم ملی اعلام شد + قیمت بلیت مسابقات تیم ملی ایران در جام ملت‌ های آسیا

شرایط ثبت نام بلیت تیم ملی ایران / قیمت بلیت

بهای بلیت منطبق با نرخ مصوب AFC بر اساس معادل ریالی قیمت روز ریال قطر بعلاوه ۲٠% کارمزد در مهلت فوق الذکردریافت می گردد.

اطلاع رسانی در خصوص فرایند ثبت نام و یا تایید پرداخت و خرید نهایی بلیت از طریق سرشماره پیامکی ١٠٠٠٩٨٩٢ صورت خواهد گرفت و هرگونه پیامک ارسالی از سرشماره دیگری در این خصوص مورد تایید فدراسیون فوتبال نبوده و ممکن است با مقاصد سودجویانه انجام شود.

خرید و فروش بلیت در بازار آزاد

با توجه به اینکه خرید و فروش بلیت در بازار آزاد غیر قانونی است ثبت نام اشخاص حقیقی به منزله اعلام آمادگی هر فرد جهت دریافت بلیت مسابقات جام ملت های آسیا تلقی می شود و در صورت تکمیل فرآیند امکان خرید واگذاری بلیت به فرد دیگری وجود ندارد. بر این اساس فدراسیون فوتبال در قبال افراد یا شرکت، آژانس‌های مسافرتی یا اشخاصی که نسبت به خرید غیر مستقیم بلیت از فرد ثالث اقدام می کنند هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

سهمیه فدراسیون فوتبال ایران

سهمیه ویژه فدراسیون فوتبال ایران مختص هواداران تیم ملی در داخل کشور است و علاقمندان به خرید بلیت بازی های تیم ملی در خارج از ایران می توانند با ثبت نام به طور مستقیم از طریق AFC جهت تهیه بلیت اقدام نمایند.

لازم به توضیح است، ثبت نام صرفا از طریق تکمیل و ارسال فرم باید صورت پذیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا