۲۰:۱۵ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۶

نباید فراموش کنیم که پرسپولیس مانند خانواده ماست!

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛تیم فوتبال پرسپولیس در چند هفته گذشته نتایج مطلوبی را کسب نکرده و درگیر مشکلات درون خانوادگی شده است. متأسفانه این موضوع باب اظهارنظرهای متفاوتی را باز کرده که در چند روز گذشته کم نبودند؛ اظهارنظر...

نباید فراموش کنیم که پرسپولیس مانند خانواده ماست!

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛تیم فوتبال پرسپولیس در چند هفته گذشته نتایج مطلوبی را کسب نکرده و درگیر مشکلات درون خانوادگی شده است. متأسفانه این موضوع باب اظهارنظرهای متفاوتی را باز کرده که در چند روز گذشته کم نبودند؛ اظهارنظرهایی که از سوی برخی از عزیزان انجام شده است.

در همین راستا تعداد کثیری از پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس در تماس با «سعید شیرینی» مؤسس شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس، نگرانی خود را نسبت به برخی از صحبت‌های انجام شده پیرامون وضعیت تیم، کادر فنی و بازیکنان ابراز داشتند.

شیرینی نکات مهمی را نسبت به حواشی به وجود آمده در چند روز گذشته بیان کرد و گفت: محوریت اصلی شرکت پیشکسوتان کهن ایجاد اتحاد و وحدت میان پیشکسوتان و بزرگان باشگاه بوده و هست، اما نباید فراموش کنیم که تیم پرسپولیس مانند خانواده ماست. در نتیجه سرمربی و بازیکنانش نیز فرزندان این خانواده هستند که اکنون پیراهن سرخ و مقدس باشگاه پرسپولیس را بر تن دارند.

وی ادامه داد: قطعاً به یاد داریم که این کادر فنی و بازیکنان در سالیان گذشته تمام تلاش خود را برای برافراشته ماندن پرچم سرخ پرسپولیس به کار بستند و افتخارات قابل احترامی را کسب نموده‌اند. البته که در قالب شرکت پیشکسوتان کهن به خود این اجازه را نمی‌دهیم تا در امور مدیریتی باشگاه پرسپولیس مداخله مستقیم داشته باشیم، اما توصیه ما به زحمتکشان باشگاه پرسپولیس این است که موضوعات را طوری مدیریت کنند که به‌صورت مسالمت‌آمیز، درون خانواده حل شود و اسرار خانواده به بیرون درز پیدا نکند تا شاهد اظهارنظرهای حاشیه‌برانگیز درباره آنها نباشیم.

شیرینی عنوان کرد: یحیی گل‌محمدی و شاگردانش فرزندان خانواده بزرگ پرسپولیس هستند و پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس به‌عنوان بزرگان این خانواده به هیچ وجه پشت فرزندان خود را خالی نمی‌کنند. به هر حال دغدغه تمام این افراد موفقیت باشگاه پرسپولیس است و حتی آن پیشکسوتانی که نگاهی نقادانه به وضعیت موجود دارند، تمام فکر و ذکرشان چیزی جز موفقیت تیم محبوب‌شان نیست. در هر صورت امیدواریم با یک مدیریت درست وضعیت موجود به نحو شایسته و در خور نام بزرگ پرسپولیس ختم بخیر شود و بهانه‌ای برای اتحاد دوباره و سرافرازی در جایگاه همیشه بالای پرسپولیس شود و این وظیفه مدیریت باشگاه است که این وضعیت را سامان بدهد.

وی خاطرنشان کرد: از سویی انتظار داریم رفتارهای احساسی باعث هتک حرمت پیشکسوتان و بزرگان این باشگاه نشود، چرا که کمافی‌السابق پیشکسوتان در این ماجرا برای تیم «بزرگی» می‌کنند تا بتوانیم دست در دست یکدیگر با کلیدواژه مشترک «اتحاد» پیرامون نام ارزشمند خانواده بزرگ پرسپولیس قوی‌تر از قبل به مسیر موفقیت بازگردیم. یادمان باشد که بزرگ‌تر همیشه بزرگ‌تر است و از کودکی به ما آموختند که اگر پدر روی دلسوزی فریادی می‌زند فقط نگاه کنیم و مستقل از اینکه حق دارد یا ندارد سکوت کنیم، چون بزرگتر است.

شیرینی در پایان گفت: شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس امیدوار است مجدداً آرامش به اردوی سرخپوشان بازگردد و بدیهی است که تمام ارکان این باشگاه از مدیریت گرفته تا پیشکسوتان، کادر فنی و بازیکنان باید تمام تلاش خود را به کار ببندند تا ناکامی‌های گذشته را جبران کنند و مجدداً در مسیر خلق افتخار برای پرسپولیس بزرگ قدم بردارند.

پایان/*

منبع:تسنیم

مطالب مرتبط