۱۳:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۵

نامه اول صبحی خطیر به سازمان لیگ/ باشگاه استقلال قرارداد ستاره خوش سیمای خود را اصلاح کرد

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛باشگاه استقلال برای رسیدن به سقف قرارداد و به منظور ثبت قرارداد سعید مهری قرارداد این بازیکن را ۱۶۰ میلیون تومان ثبت کرد تا بتواند از این بازیکن در هفته های ابتدایی لیگ برتر بهره ببرد. قرارداد این...

نامه اول صبحی خطیر به سازمان لیگ/ باشگاه استقلال قرارداد ستاره خوش سیمای خود را اصلاح کرد

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛باشگاه استقلال برای رسیدن به سقف قرارداد و به منظور ثبت قرارداد سعید مهری قرارداد این بازیکن را ۱۶۰ میلیون تومان ثبت کرد تا بتواند از این بازیکن در هفته های ابتدایی لیگ برتر بهره ببرد.

قرارداد این بازیکن دیگر ۱۶۰ میلیون تومان نیست!

این اتفاق صورت گرفت و البته با اعتراض باشگاه هایی از جمله سپاهان و پرسپولیس همراه شد. اما اکنون که بازیکنان استقلال راضی  به کاهش قرارداد خود شده اند، باشگاه استقلال در نامه ای به سازمان لیگ قرارداد سعید مهری را اصلاح کرد و دیگر قرارداد  این بازیکن استقلال که به اردوی تیم ملی هم در سال جاری دعوت شده بود ۱۶۰ میلیون تومان نیست.

قرارداد سعید مهری به طور واقعی در سایت سازمان لیگ ثبت شده است و دیگر بحث پرداخت زیر میزی هم به این بازیکن مطرح نیست. باشگاه استقلال برای اجرای قانون سقف قرارداد راه سخت را در پیش گرفت که در نهایت موفق به انجام این کار شد.

این کار کاهش قرارداد بازیکنان بود. پروسه ای که اجرای آن هفته ها طول کشید و البته استارت آن را جواد نکونام زد.

پایان/*

مطالب مرتبط