۰۸:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۸

مراد صحرایی: سند تحول آموزش و پرورش را احیا می ‌کنیم

رضا مراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش ظهر امروز در جمع نمازگزاران حرم مطهر رضوی اظهار کرد: سند تحول نقشه راه آموزش و پرورش است اما متأسفانه در ده سال گذشته سند دیگری در کنار این سند قرار گرفت که آن سند را جایگزین و اجرا کردند. وی افزود: امرو...

مراد صحرایی: سند تحول آموزش و پرورش را احیا می ‌کنیم

رضا مراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش ظهر امروز در جمع نمازگزاران حرم مطهر رضوی اظهار کرد: سند تحول نقشه راه آموزش و پرورش است اما متأسفانه در ده سال گذشته سند دیگری در کنار این سند قرار گرفت که آن سند را جایگزین و اجرا کردند.

وی افزود: امروز اهتمام آموزش و پرورش بر این است که سند تحول آموزش و پرورش را احیا کند و چراغ راه خودش قرار دهد؛ برای رسیدن به آموزش و پرورش بر اساس سند تحول چند اقدام را اجرایی کرده‌ایم که به ایجاد امید، ایمان و بخودباوری در نوجوانان ایران زمین، ایجاد نشاط و تقویت هویت ملی و مذهبی در مدرسه منجر شد.

وزیر آموزش و پرورش با بیان آنکه مدرسه، همان مکانی است که بذر رشد ایران در آن کاشته می‌شود، افزود: در مسیر رسیدن به نشاط و امید در نوجوان‌ها یکی از کارهایی که دنبال شده ایجاد بیش از ۲ هزار فضای ورزشی درون مدرسه‌ای بوده است؛ یکی از اهداف آموزش و پرورش تقویت آموزش مهارت در دانش آموزان است.

مراد صحرایی گفت: این دولت اهتمام جدی دارد که آموزش و پرورش را به صدر بیاورد.

معلمان؛ معماران هویت ایران فردا

وی تاکید کرد: معلمان؛ معماران هویت ایران فردا هستند، آنها آینده ایران را معماری می‌کنند و هویت آینده ایران را می‌سازند؛ هر چقدر معلمان خود را متعهدتر بدانند آینده ایران والاتر خواهد بود.

مطالب مرتبط