محمد عمری

بازی تماشایی محمد عمری در بازی پرسپولیس صنعت نفت را مشاهده کنید

گل اول پرسپولیس به صنعت نفت با شوت تماشایی محمد عمری در دقیقه ۵۶ را تماشا کنید

پرسپولیس برای بردن سه تا عمری می‌خواست. پرسپولیس در شرایطی در خانه و مقابل تیم ده نفره صنعت نفت آبادان دو امتیاز از دست داد که محمد عمری بهترین نمایش فصلش را ارائه داد.

با وجود اینکه پرسپولیس در آخرین دقیقه مسابقه برتری خود را از دست داد، اما می‌توان بهترین بازیکن میدان و تقابل این تیم با صنعت نفت را از بین بازیکنان سرخپوش انتخاب کرد و این بازیکن کسی نیست جز محمد عمری.

وینگر کوچولوی پرسپولیس از ابتدای این مسابقه فوق العاده انرژیک و توانمند در زمین ظاهر شد و اصلا شبیه عمری بازی با ملوان نبود. عمری که ابتدا به عنوان وینگر و سپس در نقش مهاجم سایه بازی کرد، در این مسابقه بارها به قلب دفاع حریف زد، در بین مدافعان صنعت توپ گرفت، موقعیت ساخت و دفاع فشرده میهمان را بهم ریخت.

عمری با شوت خود قبل از پایان ربع نخست نیمه دوم نیمه دوم گل مساوی را به زیبایی به ثمر رساند تا نخستین گل فصلش برای پرسپولیس گل مهمی باشد. او در صحنه منجر به پنالتی و گل دوم تیمش هم همکاری فوق العاده‌ای با دانیال اسماعیلی‌فر داشت و در ثبت این گل هم تاثیر گذاشت.
با این وجود نمایش فوق العاده عمری تحت تاثیر تساوی لحظه آخری و تلخ پرسپولیس از نگاه‌ها دور ماند و این بازی درخشان به درد او و تیمش نخورد. به نظر می‌رسد پرسپولیس برای پیروزی در این مسابقه و ایجاد اختلاف با تیم ده نفره صنعت نفت به سه تا محمد عمری نیاز داشت.

گل اول پرسپولیس به صنعت نفت آبادان توسط  محمدعمری

 

 

بغض عمری و ورزشگاه آزادی همزمان ترکید!

محمد عمری، بازیکن جوان پرسپولیس، موفق شد در دقیقه ۵۶ دروازه پیام پارسا را فرو بریزد.

شاید هواداران پرسپولیس اصلا پیش‌بینی نمی‌کردند که تیم‌شان با این آمار دفاعی فوق العاده، مقابل صنعت نفت عقب بیفتد و برای مساوی کردن بازی تلاش کند.

سرخ‌ها در نیمه اول بازی با شاگردان ویسی از حریف عقب افتادند و نتوانستند در چهل و پنج دقیقه نخست کار را مساوی کنند.

در نیمه دوم پرسپولیس هجومی‌تر آغاز کرد و با به میدان رفتن زاهدی و عالیشاه نیز این تیم شکل هجومی‌تری به خود گرفت و سرانجام در دقیقه ۵۶ با سماجت و توپگیری عالیشاه و شوت فوق العاده محمد عمری از پشت محوطه، دروازه صنعت نفت فرو ریخت.

این نخستین گل فصل محمد عمری بود که در هفته‌های اخیر برای گلزنی تلاش بسیار زیادی کرده بود. او در میان تشویق و خوشحالی تماشاگران فریادهای بلندی پس از این گل سر داد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا