۰۸:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۶/۰۷

محاصره کروکدیل توسط شیرهای گرسنه؛ ببینید چه اتفاقی می افتد+ فیلم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن؛ محاصره کروکدیل توسط شیرهای گرسنه؛ ببینید چه اتفاقی می افتد. این ویدئو ممکن است صحنه های آزاردهنده داشته باشد. در ادامه ویدئوی محاصره کروکدیل توسط شیرهای گرسنه را با هم می بینیم. هشدار ویدئو: « این و...

محاصره کروکدیل توسط شیرهای گرسنه؛ ببینید چه اتفاقی می افتد+ فیلم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن؛ محاصره کروکدیل توسط شیرهای گرسنه؛ ببینید چه اتفاقی می افتد. این ویدئو ممکن است صحنه های آزاردهنده داشته باشد. در ادامه ویدئوی محاصره کروکدیل توسط شیرهای گرسنه را با هم می بینیم.

هشدار ویدئو: « این ویدئو ممکن است حاوی محتوای آزاردهنده ای باشد که برای برخی بینندگان توصیه نمی شود.»

 

 

برکه ها یا دریاچه ها رایج‌ترین مکان‌هایی هستند که حیوانات یکدیگر را پیدا می‌کنند. می‌توانیم حتی یک قدم فراتر برویم و بگوییم که نه تنها رایج‌ترین مکان است، بلکه یکی از خطرناک‌ترین مکان‌ها برای حضور حیوانات است. تصور اینکه چیزی که به حیوانات حیات می‌بخشد، آب، می‌تواند به نابودی آنها نیز منجر شود، کاملاً عجیب است.

دلیل این امر این است که همه حیوانات مجبور به نوشیدن آب هستند. چه غزال، یوزپلنگ، فیل، سگ وحشی، اسب آبی یا زرافه باشید، همه حیوانات باید آب بنوشند. اینطور نیست که حیوانات در طبیعت، به ویژه در آفریقا، چاله های آبیاری خود را داشته باشند. بنابراین، آنچه پیدا می کنید همان چیزی است که به دست می آورید. وقتی شکارچیان و طعمه های زیادی در این نزدیکی با هم وجود داشته باشند، طعمه را در معرض خطر زیادی قرار می دهد و بالعکس، همچنین باعث می شود که شکارچیان در معرض خطر باشند زیرا شکارچیان دیگر برای آن قلمرو می جنگند.

در مورد ویدیوی زیر، تمساحی را می بینیم که این مکان را برای خودش انتخاب کرده است. اما در مقابل سه شیر را می بیند که در حال عبور از آنجا هستند. این شیرها به صرف نوشیدن نوشیدن آب راضی نمی شوند. آنها هم مانند اکثر حیوانات نه تنها نوشیدنی می خواهند، بلکه می خواهند چند ساعتی در این آبخوری استراحت کنند. اما نه با شکارچی خشنی مانند این تمساح که در آب ها کمین کرده است.

هر سه این شیرها مشغول تمساح می شوند و شروع به آزار این تمساح می کنند. شیر مسلط رهبری را به دست می گیرد و درست به صورت تمساح می آید و شروع به کندن پنجه هایش در گل و لای درست در مقابل او می کند. انگار دارد می‌گوید: «حالا برو بیرون. این هشدار برای تو است.» اما این تمساح این را به عنوان یک هشدار تلقی نمی کند. به عنوان یک شکارچی، او آن را به عنوان یک تهدید در نظر می گیرد. ما صدای غرغر کم او را می شنویم و آرواره اش کاملا باز می شود و تمام دندان هایش را نمایان می کند. انگار به شیرها می گوید: «هیچ ترسی از رویارویی سه شیر بالغ به تنهایی ندارد.»

سه شیر گرسنه روی کروکدیل می‌پرند تا او را تعقیب کنند، اما کروکدیل برای دفاع از جان خود به سختی می‌جنگد. وقتی گربه‌های بزرگ به بیرون می‌پرند، تمساح سعی می‌کند با آرواره‌هایش آن‌ها را در هم بکوبد. به نظر می رسد که این سه شیر در ردیابی کروکودیل با مشکل مواجه هستند.

یک کاربر اینستاگرام این ویدیو را با عنوان “کسی را که باید این را ببیند تگ کنید” منتشر کرده است. پس از به اشتراک گذاری آنلاین، ویدیو بیش از ۶۳۰۰۰ بازدید جمع آوری کرد. کاربران شبکه های اجتماعی این ویدیو را جالب دیدند و احتمال برنده شدن را در قسمت نظرات بیان کردند. کاربری نوشت: برنده شیرها هستند.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط