۱۷:۲۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۸

قهرمانی پرسپولیس در آسیا با درخواست جوانمردانه سرمربی پرسپولیس

یحیی گل‌ محمدی درباره دیدار روز گذشته پرسپولیس مقابل ملوان اظهار کرد: بازی خیلی سختی بود. تماشاگران ملوانی فضای خاصی را در ورزشگاه ایجاد کرده بودند و ملوان هم واقعا بازی خوبی انجام داد. در نیمه دوم کمی بهتر شدیم و مالکیت توپ هم با ما بود ...

یحیی گل محمدی

یحیی گل‌ محمدی درباره دیدار روز گذشته پرسپولیس مقابل ملوان اظهار کرد: بازی خیلی سختی بود. تماشاگران ملوانی فضای خاصی را در ورزشگاه ایجاد کرده بودند و ملوان هم واقعا بازی خوبی انجام داد. در نیمه دوم کمی بهتر شدیم و مالکیت توپ هم با ما بود اما در کل روز خوبی نداشتیم و باید بهتر کار می‌کردیم.‌

همشهری نوشت: وی افزود: تیم شرایط سختی دارد. خودتان می‌دانید که بچه‌های ما خیلی وقت است ناراحتی خود را به گوش باشگاه رسانده‌اند اما هنوز اتفاقی نیفتاده و این وضعیت مناسب تیمی که فصل قبل همه جام‌ها را گرفته نیست. امیدوارم به تیم رسیدگی شود و مشکلات روحی روانی تیم هم به حداقل برسد چرا که در یک بازه زمانی کوتاه بازی‌های مهم و حساسی در لیگ و آسیا در پیش داریم.

یحیی گل‌ محمدی درباره اینکه قضاوت داور در عملکرد تیمش چقدر تاثیرگذار بود، گفت:. صحنه‌هایی بود که اتفاقا دیدم کارشناسان هم گفته بودند داور به ضرر ما سوت زده اما من از باشگاه خواستم که شکایت خود از تیم داوری را پس بگیرند چرا که ما باید در وهله اول خودمان خوب باشیم و عملکرد خوبی در زمین داشته باشیم.

گل محمدی در ادامه افزود: دوست ندارم جوری برداشت شود که ضعف‌های خودمان را نادیده می‌گیریم و می‌خواهیم داور را مقصر جلوه دهیم. باز هم می‌گویم که داور اشتباهاتی داشته اما اول باید خودمان را بهتر کنیم و نقاط ضعف را برطرف کنیم.

مطالب مرتبط