۲۲:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۴

قاتل پرسپولیس آماده بازی شد/ کارت بازی خرید خارجی استقلال صادر شد

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛بدین ترتیب این بازیکن از دیدار فردا(جمعه) مقابل آلومینیوم اراک می‌تواند با صلاحدید کادر فنی برای استقلال به میدان برود. پیش از هر چیز، باشگاه استقلال وظیفه خود می‌داند تا از سرمربی محترم آقای جواد...

بلانکو

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛بدین ترتیب این بازیکن از دیدار فردا(جمعه) مقابل آلومینیوم اراک می‌تواند با صلاحدید کادر فنی برای استقلال به میدان برود.

پیش از هر چیز، باشگاه استقلال وظیفه خود می‌داند تا از سرمربی محترم آقای جواد نکونام، سرپرست تیم و همینطور جمعی از بازیکنان که در این راه همکاری لازم را انجام دادند، به صورت ویژه تشکر کند چراکه آنها در راستای کمک به اجرای قانون مصوب شده از سوی فدراسیون فوتبال و ایجاد تعامل با باشگاه استقلال، صادقانه و خالصانه پا پیش گذاشته و بخشی از رقم قرارداد فصل جاری خود را کاهش دادند.

این اقدام آنها پیام مهمی در دل خود دارد و به نوعی بیانگر اتحاد، همدلی و از خود گذشتگی در مجموعه باشگاه استقلال است. اتحادی که بدون شک می‌تواند در ادامه مسیر این باشگاه، نتایج مثبتی به همراه داشته باشد و الگویی برای همگان باشد.

جواد نکونام و تیمش با کاهش دستمزد خود ثابت کردند برای آنها باشگاه استقلال و طرفدارانش و همچنین تمکین از قانون اهمیت بسزایی دارد.

پایان/*

مطالب مرتبط