۱۰:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۳

فیش حقوقی فرهنگیان خراسان رضوی + دریافت و آموزش

اندیشه معاصر نوشت: معلمان و کادر آموزشی مدارس استان خراسان رضوی که تابع وزارت آموزش و پرورش هستند ، می توانند فیش حقوقی خود را به صورت ماهانه از سامانه ای که به این منظور طراحی و ایجاد شده است ، دریافت نمایند. با توجه به اینکه عده زیادی ا...

فیش حقوقی فرهنگیان خراسان رضوی + دریافت و آموزش

اندیشه معاصر نوشت: معلمان و کادر آموزشی مدارس استان خراسان رضوی که تابع وزارت آموزش و پرورش هستند ، می توانند فیش حقوقی خود را به صورت ماهانه از سامانه ای که به این منظور طراحی و ایجاد شده است ، دریافت نمایند. با توجه به اینکه عده زیادی از فرهنگیان عزیز از نحوه دریافت فیش حقوقی از سامانه fish.razaviedu.ir اطلاعی ندارند ، در این مطلب می خواهیم ضمن ارائه مراحل و چگونگی دریافت فیش حقوقی فرهنگیان خراسان رضوی ، مندرجات آن را نیز شرح دهیم.

دریافت فیش حقوقی فرهنگیان خراسان رضوی

برای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با موبایل یا کامپیوتر باید سه کد پرسنلی ، کد ملی و رمز ورود را در دسترس داشته باشید سپس با مراجعه به سایت اصلی فیش حقوقی فرهنگیان خراسان رضوی به نشانی fish.razaviedu.ir و درج اطلاعات مذکور در بخش های تعیین شده ، فیش را دریافت کنید.

راهنمای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان خراسان رضوی از طریق سامانه fish.razaviedu.ir به صورت کامل در این مقاله ارائه داده شده است. همکاران فرهنگی استان خراسان رضوی ، برای دریافت فیش حقوقی خود باید در زمان مقرر به سایت fish.razaviedu.ir مراجعه نموده و نسبت به دریافت فیش حقوقی خود اقدام نمایند.

به منظور تسهیل دسترسی همکاران و آگاهی بیشتر فرهنگیان استان خراسان رضوی، راهنمای تصویری دریافت فیش حقوقی فرهنگیان خراسان رضوی در این مقاله ارائه داده شده است.

fish. razaviedu. ir

برای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان خراسان رضوی باید در زمان اعلام شده به پایگاه اطلاعات استان خراسان رضوی مراجعه نموده و با درج اطلاعات خواسته شده، نسبت به دریافت فیش حقوقی خود اقدام نمایند. فیش حقوقی فرهنگیان شامل بخش های مختلفی می باشد. در بخش اول مشخصات فرد شامل، شماره پرسنلی ، نام و نام خانوادگی درج شده است و در بخش های دیگر نیز عناوین پرداختی، عناوین کسورات، مانده یا پس انداز قابل مشاهده می باشد.

عناوین پرداختی شامل، کمک هزینه اولاد، حق شاغل، اضافه کار اداری و … می باشد. در بخش عناوین کسورات مواردی از قبیل بیمه خدمات درمانی، صندوق ذخیره فرهنگیان، بیمه تکمیلی سهم کارمند و … قابل مشاهده می باشد.

دریافت فیش حقوقی فرهنگیان خراسان رضوی ۱۴۰۱

برای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان خراسان رضوی لازم است به سایت fish.razaviedu.ir مراجعه نمایید. لازم به ذکر است ورود به سامانه پایگاه اطلاعات استان خراسان رصوی و دریافت فیش حقوقی فرهنگیان ، از طریق موبایل و کامپیوتر و دسترسی به اطلاعاتی از قبیل کد پرسنلی، کد ملی و رمزعبور امکانپذیر است.

همکاران شاغل از شماره پرسنلی به عنوان نام کاربری و به طور پیش فرض از کد ملی همراه با صفر های ابتدایی آن بعنوان کلمه عبور استفاده نمایند.

همکاران بازنشسته از شماره حساب به عنوان نام کاربری بدون صفرهای ابتدای آن و بطور پیش فرض از کد پرسنلی بعنوان کلمه عبور استفاده نمایند.

لازم به ذکر است، پس از ورود به سایت امکان تغییر رمز برای هر دو گروه وجود دارد.

نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان شاغل

نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان شاغل برای آگاهی بیشتر همکاران در ادامه ارائه داده شده است. همکاران به منظور دریافت فیش حقوقی فرهنگیان خراسان رضوی ، لازم است به پایگاه اطلاعات استان خراسان رضوی مراجعه نموده و پس از وارد نمودن اطلاعات خواسته شده، فیش حقوقی خود را دریافت نمایند.

نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان شاغل :

 • مراجعه به پایگاه اطلاعات استان خراسان رضوی به نشانی : fish.razaviedu.ir
 • درج نام کاربری و رمزعبور

همکاران شاغل برای ورود به سامانه fish.razaviedu.ir و دریافت فیش حقوقی خود لازم است، از شماره پرسنلی بعنوان نام کاربری و بطور پیش فرض از کد ملی همراه با صفر های ابتدایی آن بعنوان کلمه عبور استفاده نمایند.

فرهنگیان شاغل برای دریافت فیش حقوقی ماهانه می توانند به سامانه fish.medu.ir نیز مراجعه نمایند. سامانه fish.medu.ir برای فرهنگیان شاغل تمامی استان ها راه اندازی شده است.

پس از مراجعه به سامانه fish.medu.ir ، برای ورود به سامانه لازم است اطلاعات خواسته شده، شامل کدملی و شماره پرسنلی را در قسمت مشخص شده درج نمایید. سپس از بر روی گزینه “بعدی” کلیک نموده و یک رمزعبور دلخواه برای خود تعیین نمایید.

پس از ورود به سامانه بر روی گزینه “دریافت فیش حقوقی” کلیک کنید.

در صورت فراموشی کدپرسنلی می توانید راهنمایی های لازم را با شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳ دریافت نمایید.

فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته خراسان رضوی

راهنمای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته خراسان رضوی در ادامه بیان شده است. فرهنگیان بازنشسته استان خراسان رضوی برای دریافت فیش حقوقی خود لازم است در مهلت اعلام شده به پایگاه اطلاعات پرسنل خراسان رضوی به نشانی fish.razaviedu.ir مراجعه نمایند. ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته نیازمند نام کاربری و رمزعبور است.

نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان خراسان رضوی :

🔻 برای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته استان خراسان رضوی به سامانه fish.razaviedu.ir مراجعه نمایید.

🔻 نام کاربری و رمزعبور خود را در قسمت مشخص شده درج نمایید و بر روی گزینه “ورود” کلیک کنید:

همکاران بازنشسته برای ورود به سامانه فیش حقوقی استان خراسان رضوی، لازم است از شماره حساب به عنوان نام کاربری بدون صفرهای ابتدای آن و بطور پیش فرض از کد پرسنلی بعنوان کلمه عبور استفاده نمایند.

فرهنگیان بازنشسته برای دریافت فیش حقوقی خود می توانند به سایت صندوق بازنشستگی به آدرس www.cspf.ir نیز مراجعه نمایند. سامانه www.cspf.ir برای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته خراسان رضوی و سایر استان ها می باشد.

نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته از سایت صندوق بازنشستگی کشوری:

🔻 مراجعه به درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی www.cspf.ir

🔻 کلیک بر روی گزینه “درگاه خدمات الکترونیکی” از طریق منوی بالای صفحه

🔻 بر روی گزینه “ورود به سامانه” کلیک کنید:

🔻 اطلاعات خواسته شده شامل شماره دفترکل، کدملی و شماره حساب را در قسمت مشخص شده درج کنید:

شماره دفترکل: شماره ای است که در هنگام بازنشستگی توسط صندوق بازنشستگی کشوری به بازنشسته اختصاص داده می شود.

راهنمای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان خراسان رضوی از طریق سامانه fish.razaviedu.ir در این مقاله ارائه داده شد. در صورت بروز مشکل برای ورود به سامانه و یا فراموشی رمزعبور و کد پرسنلی می توانید با کارشناسان مجرب مجموعه به شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳ تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.


سامانه جدید دریافت فیش حقوقی فرهنگیان خراسان رضوی

سامانه جدید دریافت فیش حقوقی فرهنگیان خراسان رضوی my.medu.ir است.

اگر از طریق fish.razaviedu.ir نتوانستید فیش حقوقی خود را دریافت نمایید می توانید با مراجعه به پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش my medu.ir  فیش حقوق فرهنگیان را بگیرید. برای مشاهده نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان my medu.ir کلیک نمایید.

نام کاربری و رمز عبور فیش حقوقی فرهنگیان چیست

منظور از نام کاربری همان شماره پرسنلی و کلمه عبور نیز کد ملی فرد فرهنگی می باشد. ( کد ملی همراه با صفر های ابتدایی آن) پس از ورود به سامانه امکان تغییر رمز نیز وجود دارد که توصیه می شود پس از عوض کردن رمز ورود خود ، آن را در اختیار کسی قرار ندهید.

فرهنگیان بازنشسته نیز از شماره حساب به عنوان نام کاربری بدون صفرهای ابتدای آن و به طور پیش فرض از کد پرسنلی به عنوان کلمه عبور استفاده کنند.

مشخصات فیش حقوقی فرهنگیان خراسان رضوی

فیش حقوقی فرهنگیان شامل چند بخش می باشد. در قسمت اول مشخصات فرد که تشکیل شده از شماره پرسنلی ، نام و نام خانوادگی درج شده است و در بخش های دیگر نیز به تریتب عناوین پرداختی ، عناوین کسورات ، مانده یا پس انداز قید شده اند.

عناوین پرداختی شامل ؛

 • حق شغل
 • حق شاغل
 • تفاوت تطبیق
 • فوق العاده سختی شرایط محیط کار
 • فوق العاده بدی آب و هوا
 • کمک هزینه عائله مندی
 • کمک هزینه اولاد
 • فوق العاده مدیریت
 • اضافه کار اداری
 • و …

عناوین کسورات شامل ؛

 • صندوق ذخیره فرهنگیان
 • قسط ضروری
 • تعاون و امداد
 • بدهی به صندوق تعاون و امداد
 • بیمه تکمیلی سهم کارمند
 • صندوق بازنشستگی سهم کارمند
 • بیمه خدمات درمانی
 • مالیات مستمر
 • و …

سوالات متداول فرهنگیان

اطلاعات لازم برای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته خراسان رضوی چیست؟

ورود به سامانه و دریافت فیش حقوقی بازنشستگان؛ از طریق شماره حساب و کدملی امکانپذیر است.

برای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان خراسان رضوی به چه سایتی مراجه کنیم؟

فرهنگیان شاغل و بازنشسته استان خراسان رضوی برای دریافت فیش حقوقی خود باید به سامانه fish.razaviedu.ir مراجعه نمایند.

نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان چگونه است؟

راهنمای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان شاغل و بازنشسته به صورت تصویری در این مقاله شرح داده شده است.

راهنمای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته خراسان رضوی

برای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته خراسان رضوی نیز می توان از طریق سایت fish.razaviedu.ir اقدام نمود. فرهنگیان بازنشسته آموزش و پرورش استان خراسان رضوی می توانند با مراجعه به این سامانه و درج اطلاعات خواسته شده ، فیش حقوقی ماهانه را دریافت نمایند. این دسته از عزیزان پس از ورود به سایت ، در قسمت نام کاربری می بایست شماره حساب خود را بدون صفر های ابتدای آن به عنوان نام کاربری و از کد پرسنلی نیز به عنوان کلمه عبوراستفاده نمایند.

با ورود به لینک فوق و مراجعه به بخش فیش حقوقی ، صفحه ای مانند زیر نمایش داده می شود که می بایست شماره دفتر کل ، شماره ملی و شماره حساب خود را در بخش های خواسته شده قید نمایید.

همچنین علاوه بر سایت اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی ، از طریق سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی www.cspf.ir نیز امکان دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته وجود دارد.

چنانچه برای دریافت فیش حقوقی پیام خطا نمایش داده شد، بایستی با در دست داشتن مدارک لازم به مدیریت های صندوق بازنشستگی مراجعه کنید.

توصیه می شود پس از مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان آموزش و پرورش آن را به صورت pdf ذخیره کنید تا در زمان های لزوم امکان دسترسی داشته باشید. قابل ذکر است که از طریق سامانه www.cspf.ir فقط امکان دریافت فیش حقوقی دو ماه اخیر وجود دارد و به همین دلیل تاکید می شود که آن را ذخیره کنید.

از طریق سامانه صندوف بازنشستگی کشور علاوه بر دریافت فیش حقوقی ، امکان دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته نیز وجود دارد و فرهنگیان بازنشسته آموزش و پرورش می توانند با ورود به بخش حکم کارگزینی در قسمت خدمات بازنشستگان و درج اطلاعات شماره دفتر کل ، شماره ملی ، نوع درخواست ، نوع حکم و پست الکترونیکی ، حکم کارگزینی خود را دریافت نمایند.

پایان*/

مطالب مرتبط