۱۹:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹

فیش حقوقی| از دانلود فیش حقوقی بازنشستگان فرهنگی تا فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت + دانلود فیش حقوقی بازنشستگان سریع و فوری

در این مقاله از اندیشه قرن به شیوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان فرهنگی و فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت پرداخته ایم تا بازنشستگان عزیز بیاموزند فیش حقوقی خود را مستقیم دریافت کنند.

فیش حقوقی| از دانلود فیش حقوقی بازنشستگان فرهنگی تا فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت + دانلود فیش حقوقی بازنشستگان سریع و فوری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن، فیش حقوقی بازنشستگان آموزش و پرورش سامانه صندوق بازنشستگی کشوری می باشد که به نشانی cspf.ir در دسترس قرار می گیرد و علاوه بر آن بازنشستگان محترم صنعت نفت برای مشاهده فیش حقوقی می توانید به نشانی http://sama.oipf.ir مراجعه نمایید که موارد تکمیلی و جزئیات کامل در مورد فیش حقوقی در اندیشه قرن آورده شده است تا علاوه بر بازنشستگان در این دو مجموعه بزرگ، دیگر بازنشستگان بتوانند پس از مطالعه این مقاله فیش حقوقی خود را دریافت کنند.

فیش حقوقی

فیش حقوقی

دانلود فیش حقوقی بازنشستگان فرهنگی

دریافت و مشاهده فیش فرهنگیان بازنشسته از طریق مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی کشوری cspf.ir امکان پذیر بوده و اخذ آن از طریق سه روش ورود با نام کاربری، ورود پیامکی یا دریافت با کد ملی در دسترس می باشد. فیش حقوقی بازنشستگان آموزش و پرورش شامل کد پرسنلی، میزان دریافتی و کسورات و مبلغ دقیق واریز شده به حساب است.

بازنشستگان آموزش و پرورش نیز مانند دیگر کارمندان مشغول به کار این مرکز از فیش حقوقی بهره مند شده و می توانند جزئیات دریافتی ماهانه خود را در آن مشاهده کنند، اما سوال اکثر افراد این است که نحوه مشاهده فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته چگونه بوده و از چه طریقی می توان به آن دسترسی پیدا کرد؟ آشنایی با مراحل دریافت مدرک مربوطه و اطلاعات مندرج در آن بسیار کمک کننده بوده و برای بازنشستگان اهمیت دارد.

برای دریافت اطلاعاتی در خصوص میزان حقوق، کسورات و کمک هزینه های اخذ شده افراد نیاز به مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان آموزش و پرورش دارند که در این مقاله سایت مشاهده فیش فرهنگیان بازنشسته معرفی شده و نحوه استفاده از آن به صورت تصویری شرح داده شده است. افراد از طریق مطالعه مقاله در پیش رو با نحوه مشاهده مدرک از طریق کد ملی آشنا شده و در خصوص جزئیات مندرج در آن اطلاعات لازم را کسب خواهند نمود.

فیش حقوقی بازنشستگان آموزش و پرورش

فیش حقوقی یکی از مدارکی است که توسط سازمان محل کار آنان برای کارمندان شاغل یا بازنشسته صادر شده و در آن اطلاعات مربوط به حقوق، وام های دریافتی و کسورات مربوط به بیمه یا دیگر موارد درج می شود. آموزش و پرورش یکی از سازمان های معتبری است که علاوه بر صدور فیش برای کارمندان مشغول فعالیت، برای بازنشستگان نیز این مدرک را صادر می نماید.

فرهنگیان شاغل جهت دریافت فیش حقوقی غالبا باید به سایت مای مدیو مراجعه کنند، اما دریافت و مشاهده مدرک فرهنگیان بازنشسته از طریق ورود به سامانه صندوق بازنشستگی و به شکل آنلاین صورت خواهد گرفت. این اشخاص نیاز به مراجعه به اداره آموزش و پرورش نداشته و به راحتی می توانند مدرک الکترونیکی را مشاهده نمایند.

 

فیش حقوقی بازنشستگان آموزش و پرورش از آن جهت اهمیت دارد که میزان دقیق حقوق همراه با مالیات و وام های دریافتی در آن معین شده و قابل مشاهده می باشد. در صورت افزایش یا کاهش دریافتی بازنشسته ها می توانند فیش را دانلود و مشاهده کرده و از این طریق جزئیات و علل افزایش یا کاهش را جویا شوند.

سایت دریافت فیش حقوقی بازنشستگان فرهنگی

سایت دریافت فیش حقوقی بازنشستگان فرهنگی با سایت دریافت مدرک برای فرهنگیان شاغل فرق داشته و کاملا متفاوت است. بازنشستگان از طریق جستجوی نشانی cspf.ir در مرورگر و ورود به حساب کاربری خود در سامانه صندوق بازنشستگی کشوری می توانند برای مشاهده فیش اقدام کرده و اطلاعات لازم را به دست آورند.

 

سایت دریافت فیش حقوقی بازنشستگان فرهنگی به نشانی cspf.ir برای تمامی بازنشسته ها در دسترس بوده، اما تنها راه مشاهده مدرک مذکور در این سامانه تکمیل فرم ورود به حساب کاربری می باشد. در صورت فراموشی اطلاعات ورود به حساب افراد امکان اخذ مدرک را نداشته و با مشکلات جدی مواجه خواهند شد.

 

فیش حقوقی بازنشستگان آموزش و پرورش در قالب فایل pdf صادر شده و از طریق نشانی cspf.ir قابل دریافت بوده که اشخاص در ادامه امکان پرینت گرفتن آن را نیز خواهند داشت. بازنشستگان در صورتی که تمایل به ضامن شدن داشته باشند، می بایست فیش حقوقی خود را پرینت گرفته و به عنوان یکی از مدارک لازم به بانک ها ارائه دهند، زیرا یکی از گروه های واجد شرایط برای ضمانت بازنشسته ها به حساب می آیند.

نحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان آموزش و پرورش

در گذشته افراد برای دریافت هر خدمتی می بایست از طریق مراجعه حضوری به ادارات اقدام می کردند اما نحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان آموزش و پرورش در حال حاضر اینترنتی بوده و از طریق ورود به سامانه صندوق بازنشستگی کشوری می باشد.

فیش حقوقی فرهنگیان

فیش حقوقی فرهنگیان

افراد جهت دریافت و مشاهده فیش فرهنگیان بازنشسته می توانند نشانی cspf.ir را در مرورگر وارد نموده و در ادامه روی “خدمات حقوق” کلیک کنند.
حالا متقاضیان می توانند گزینه “دریافت فیش حقوقی” را انتخاب نمایند.در ادامه امکان انتخاب شیوه ورود و تکمیل فرم ورود به سامانه وجود داشته و متقاضیان می توانند بهترین روش را برای دسترسی به حساب کاربری انتخاب کنند که این روش ها شامل ورود با رمز ثابت، وارد شدن پیامکی و استعلام سه عاملی خواهد شد.

افراد پس از کلیک بر روی لینک بالا می بایست گزینه “دریافت” را انتخاب کرده و در ادامه فرم ورود به حساب کاربری را با اطلاعات صحیح و با دقت تکمیل نمایند. بدیهی است که در صورت درج اطلاعات اشتباه در فرم مربوطه افراد به حساب خود دسترسی پیدا نکرده و در نهایت موفق به دریافت خدمات مورد نیاز نخواهند شد.

مشاهده فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته به افراد کمک می کند تا در خصوص کسورات حقوق که مربوط به وام یا بیمه می شود، اطلاعات کسب کرده و به دلیل کاهش دریافتی خود دچار نگرانی نشوند. در صورت بروز مشکل در هر یک از بخش های سامانه صندوق بازنشستگی افراد می توانند با پشتیبانی مربوط به همان قسمت تماس گرفته و خدمات دریافت نمایند.

 

مشاهده فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته با کد ملی

فیش حقوقی بازنشستگان آموزش و پرورش از طریق سه روش مجزا قابل دریافت می باشد که یکی از آن موارد مشاهده فیش فرهنگیان بازنشسته با کد ملی و اطلاعات دفتر کل خواهد بود. جهت رفاه حال متقاضیان راهنمای تصویری دریافت از طریق کد ملی در ادامه آورده شده و توضیحات لازم نیز شرح داده شده است.

 

متقاضیان ابتدا می بایست نشانی cspf.ir را در مرورگر جستجو نموده و در ادامه پس از انتخاب گزینه “دریافت فیش حقوقی” روی گزینه “شناسایی سه عاملی” کلیک کنند.
در ادامه اشخاص می توانند کد ملی، شماره مرتبط با دفتر کل و شماره حساب را جهت دریافت فیش حقوقی در فرم درج نمایند.

روش مشاهده فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته با کد ملی مخصوص آن دسته از اشخاصی است که نام کاربری و رمز عبور را به خاطر نداشته یا تمایلی به ورود از طریق روش پیامکی به حساب کاربری خود ندارند. وارد شدن به سامانه صندوق بازنشستگی کشوری از طریق کد ملی تا حدودی پیچیده بوده، زیرا افراد نیاز به اطلاعات دفتر کل مربوطه نیز خواهند داشت.

 

فیش حقوقی بازنشستگان آموزش و پرورش برای هر شخصی به صورت جداگانه صادر شده و طبیعتا مدرک مربوط به هر فرد با دیگری فرق دارد، به همین علت اشخاص جهت مشاهده این فیش می بایست اطلاعات فردی را در فرم ورود درج کرده و در غیر این صورت به هیچ عنوان امکان مشاهده مقادیر مورد نیاز را نخواهند داشت.

اطلاعات فیش حقوقی بازنشسته فرهنگیان

اطلاعات فردی: در اولین بخش غالبا تاریخ صدور فیش حقوقی و همچنین نام و نام خانوادگی فرد بازنشته درج می شود، کد یا شماره پرسنلی نیز در همین قسمت وجود داشته و قابل مشاهده است.

جزئیات حقوق و کسورات

در ادامه افراد می توانند صورت حساب حقوقی را مشاهده نمایند که غالبا لیست کسورات نیز در آن درج می گردد. کسورات شامل مواردی مانند قسط ها، مالیات ها، بدهی های موسسه ها یا شرکت ها می باشد. در صورتی که اشخاص از کمک هزینه فرزند یا دیگر موارد این چنینی بهره مند شوند جزئیات آن در فیش درج می گردد.

مبلغ دقیق حقوق

در نهایت افراد می توانند مبلغ دقیق ماهانه دریافتی را از جمع حقوق و کمک هزینه ها به دست می آید مشاهده کرده و همچنین جمع کسورات را بررسی نمایند. میزان دقیق دریافتی فرهنگیان بازنشسته که پس از کاهش کسورات به حساب آنان واریز شده نیز در مدرک مربوطه درج گشته و برای بازنشستگان قابل مشاهده است.

 

بررسی اطلاعات فیش حقوقی بازنشسته فرهنگیان اهمیت بالایی داشته و افراد در صورتی که پس از مشاهده فیش فرهنگیان بازنشسته از مشکل خاصی مطلع شدند جهت پیگیری می توانند با اداره آموزش و پرورش ارتباط برقرار نمایند. برای مثال اگر وجه خاصی بدون دلیل از دریافتی کسر شده باشد، امکان بررسی و پیگیری از طریق آموزش و پرورش ناحیه یا استان وجود خواهد داشت.

فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت

سامانه سما نفت یکی از مهم ترین طرح هایی است که در همین راستا طراحی و راه اندازی شده است.

سامانه سما نفت sama.oipf.ir برای آسان سازی و سرعت بیشتر در ارائه خدمات به بازنشستگان، شاغلان، کارکنان صندوق ها و بخش های مربوط به آن ها ایجاد شده است.

از طریق این سامانه، اقشار ذکر شده می توانند به صورت اینترنتی نسبت به ثبت و پیگیری درخواست هایی مانند دریافت گواهی کسر از حقوق، مشاهده فیش حقوقی، صدور کارت شناسایی و… اقدام نمایند. در اندیشه قرن ، ضمن معرفی سامانه سما نفت، به شرح راهنمای نحوه ورود، مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت ۱۴۰۳، اعلام فوتی و بازیابی رمز عبور در این سامانه پرداخته شده است.

سامانه سما نفت sama.oipf.ir

برای مشاهده فیش مستمری در سامانه سما اینجا کلیک کنید.

https://sama.oipf.ir/

 

یکی از سامانه های آنلاین صنعت نفت کشور، سامانه سما نفت است که ارائه دهنده خدمات غیر حضوری صندوق های بازنشستگی و پس انداز کارکنان صنعت نفت می باشد. در حال حاضر خدمات گسترده ای از قبیل ثبت درخواست وام، دریافت فیش حقوقی، گواهی کسر از حقوق، اعلام فوتی و… مربوط به کارکنان صنعت نفت کشور از طریق ورود به سایت سما نفت قابل دریافت هستند.

به طور کلی کارکنان صنعت نفت کشور برای دریافت اغلب خدمات مورد نیاز خود که مربوط به صندوق های بازنشستگی یا پس انداز هستند، نیازی به مراجعات حضوری ندارند. با توجه به اهمیت امکانات سامانه مذکور، ما قصد داریم در اندیشه قرن ، به بررسی جوانب مختلف سامانه سما نفت بپردازیم.

ورود به سامانه سما شرکت نفت

ورود به سامانه سما شرکت نفت

معرفی سامانه سما نفت ۱۴۰۳ sama.oipf.ir

سامانه سما نفت ۱۴۰۳ ارائه دهنده خدمات گسترده ای می باشد. گوشه ای از مهم ترین خدمات ارائه شده توسط این سامانه عبارتند از:

ثبت درخواست وام اضطراری بازنشستگان

تغییر حساب بانکی

گواهی کسر از حقوق

دریافت فیش حقوقی

صدور کارت شناسایی

دریافت کمک های بلاعوض

پاداش علمی تحصیلی

شرکت در اردوی ایثارگران

بهره مندی از زائرسرا

درخواست پاداش ورزشی

دریافت کد مددکاری

عضویت و انصراف عضویت در باشگاه و …

تمامی این خدمات در کنار طیف وسیعی از خدمات دیگر به صورت تماما اینترنتی در سامانه سما نفت sama.oipf.ir ارائه شده که متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت آن و ورود به پنل شخصی خود از آن ها بهره مند گردند. نام کاربری و رمز عبور پیش فرض بازنشستگان و بازماندگان در این سامانه عبارتند از:

عنوان نام کاربری رمز عبور
بازنشستگان شماره پرسنلی ۱۲۳۴۵۶
بازماندگان شماره ملی ۱۲۳۴۵۶
مشاهده فیش حقوق بازنشستگان شرکت نفت

به منظور مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت ۱۴۰۳، لازم است که به سامانه فیش حقوقی شرکت نفت مراجعه کرده و با وارد کردن مشخصات خود مانند نام کاربری، رز عبور و… به پنل شخصی خود وارد شده و پس از انتخاب تاریخ مورد نظر، فیش مربوطه را مشاهده نمایید. در ادامه راهنمای نحوه مشاهده این فیش ارائه شده است.

در ابتدا در مرورگر سیستم و یا گوشی خود آدرس sama.oipf.ir را جستجو کرده تا به صفحه اصلی سامانه سما نفت هدایت شوید.

حال به منظور مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت از سامانه سما لازم است که بر روی گزینه ورود به سیستم کلیک نمایید.

در مرحله بعد لازم است که در قسمت های نشان داده شده در تصویر زیر، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده و بر روی گزینه ورود کلیک نمایید.

حال که به پنل شخصی خود در سامانه وارد شده اید، از قسمت پیشخوان بر روی گزینه فیش حقوقی کلیک نمایید.

در این قسمت لازم است که سال و ماه تاریخ فیش حقوقی مورد نظر خود را به شکل عددی در قسمت های نشان داده شده، وارد کرده و در نهایت بر روی گزینه مشاهده فیش حقوقی کلیک نمایید.

بدین ترتیب فرآیند مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان در سامانه سما sama.oipf.ir به پایان رسیده و می توانید آن را بررسی نمایید.

سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت oipf.ir با هدف ارائه خدمات غیر حضوری و آنلاین به بازنشستگان صنعت نفت روی کار آمده است. کلیه بازنشستگان صنعت نفت ۱۴۰۲ و قبل آن، در هر نقطه ای از کشور که باشند، می توانند با ورود به سایت سما کانون بازنشستگان صنعت نفت sama.oipf.ir از امکانات غیر حضوری قابل ارائه در این سایت استفاده نمایند.
oipf.ir

ارائه خدمات به صورت غیر حضوری برای کلیه بازنشستگان در کشور ضروری است. سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت oipf.ir برای ارائه خدمات غیر حضوری به بازنشستگان صنعت نفت در کل کشور روی کار آمده است. کلیه بازنشستگان کشوری ۱۴۰۲ و قبل از آن در کل کشور، می توانند با ورود به سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت oipf.ir از خدمات مختلف این سامانه به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعات حضوری به مراکز مرتبط استفاده نمایند.

با توجه به اهمیت بسیار زیاد سایت سما کانون بازنشستگان صنعت نفت ۱۴۰۲ به نشانی اینترنتی oipf.ir، در اندیشه قرن ، قصد داریم شما را با این نحوه ورود به سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت، معرفی سامانه سما به نشانی sama.oipf.ir و همچنین امکانات سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت آشنا کنیم.

ورود به سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت oipf.ir

سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت سما ، سایتی برای ارائه خدمات الکترونیک به بازنشستگان صنعت نفت کل کشور می باشد.

لذا تمامی بازنشستگان صنعت نفت سال ۱۴۰۲ و قبل از آن، می توانند با ورود به سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت به نشانی الکترونیکی oipf.ir از خدمات مختلف این سامانه استفاده نمایند.

بنابراین، آشنایی با نحوه ورود به سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت ۱۴۰۲، برای تمامی بازنشستگان لازم است.

برای ورود به سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت ۱۴۰۲، می توانید طبق مراحل زیر پیش بروید. دقت داشته باشید که پس از ورود، می توانید از سامانه های مختلفی که زیر مجموعه سایت صندوق بازنشستگی صنعت نفت می باشند، استفاده کنید.

سایت فیش حقوقی شرکت نفت

ابتدا فیلد جستجوی گوگل را در مرورگر های کروم و یا فایرفاکس تلفن همراه و یا لپ تاپ خود باز کنید و سپس، در قسمت جستجوی گوگل عبارت سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت را جستجو کنید. پس از مدت زمان کوتاهی، گوگل سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت ۱۴۰۲ و یا همان صندوق بازنشستگی صنعت نفت را جستجو می کند.

پس از ورود به سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت سما ۱۴۰۲، می توانید از امکانات مختلف این سایت استفاده نمایید. همچنین، می توانید با کلیک کردن بر روی گزینه سامانه در منوی بالای سایت با نام کاربری و رمز عبور به سامانه های مختلف زیر نظر سایت صندوق بازنشستگی صنعت نفت وارد شوید.

فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت

فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت

oipf.ir

با توجه به اینکه مراجعات حضوری برای بازنشستگان صنعت نفت ۱۴۰۲ و قبل از آن، برای انجام یک سری امور، سخت است، لزوم وجود سامانه ای برای ارائه خدمات غیر حضوری به بازنشستگان صنعت نفت احساس می شود. به همین خاطر، سامانه ای به نام سامانه صندوق بازنشستگی صنعت نفت روی کار آمده است تا بتواند نیاز بازنشستگان صنعت نفت را به مراجعات حضوری کاهش دهد.

سایت سما کانون بازنشستگان صنعت نفت oipf.ir با هدف ارائه خدمات به کلیه بازنشستگان صنعت نفت روی کار آمده است.

تمامی بازنشستگان صنعت نفت ۱۴۰۲ و قبل از آن که حقوق خود را از این ارگان دریافت می نمایند، می توانند به سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت oipf.ir وارد شوند و از خدمات مختلفی که در این سامانه به صورت غیر حضوری ارائه می شود، استفاده نمایند.
همچنین، تمامی اطلاعیه ها و اخبار مهم صندوق بازنشستگی صنعت نفت از طریق سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت به نشانی oipf.ir منتشر می شود.

لذا تمامی بازنشستگان صنعت نفت ۱۴۰۲ می بایست که برای اطلاع از اخبار و اطلاعیه های مهم منتشر شده از سوی صندوق بازنشستگی صنعت نفت به سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت oipf.ir مراجعه نمایند.

دانلود فیش حقوقی بازنشستگان سریع و فوری

افراد برای دریافت فیش حقوقی خود در ابتدای هر ماه می توانند به راحتی با موبایل اقدام نمایند. این امر با دانلود و نصب نرم افزار فیش حقوقی هریک از سازمان های مختلف که هر شخص از آن ارگان حقوق دریافت می کند عملی خواهد شد. افراد می توانند با نصب برنامه مورد نظر خود بدون مراجعه حضوری فیش حقوقی خود را مشاهده کنند.

هر سازمانی که در کشور زیر نظر وزارت کار، گارگران خود را که مشمول قانون کار می شوند را بیمه کرده است دیگر آنان پس از بازه زمانی که می بایست سپری شود مستمری بگیر می شوند و پس از دریافت حقوق مستمری خود در ابتدای هر ماه نیازمند این هستند که بتوانند ریز دستمزد و کسورات دریافتی فیش حقوقی خود در همان ماه را مشاهده نمایند.

بیمه شدگان دیگر در محیط کاری به صورت فیزیکی و غیر حضوری قرار داد کاری ندارند و با کارفرما نیز در ارتباط نیستند و ارگانی که در آن قبلا مشغول به کار بوده اند نمی تواند برای آنان فیش حقوقی صادر و در اختیار مستمری بگیران قرار دهد. از این رو افراد می توانند با دانلود و نصب اپلیکیشن های موجود که سازمان های مختلف در اختیار کاربران خود قرار داده اند این امر را امکان پذیر کرده و می توانند فیش حقوقی خود را با موبایل مشاهده کنند.

بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی برای دریافت نرم افزار فیش حقوقی تامین اجتماعی نیز می توانند از سایت tamin.ir جهت دانلود این اپلیکیشن اقدام نمایند.

پایان/*

اندیشه قرن را در ایتا دنبال کنید

اندیشه قرن را در تلگرام دنبال کنید

مطالب مرتبط