۱۴:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹

فیش حقوقی| از دانلود سریع فیش حقوقی نیروهای مسلح و نحوه دریافت فیش حقوقی شرکت طاها مخابرات تا ساده ترین روش دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نفت + sama.oipf.ir فیش حقوقی

دریافت فیش حقوقی برای کلیه افراد شاغل در سازمانها از حداقل امکاناتی است که یک سازمان باید جهت دریافت غیرحضوری آن برای نیروهای خود اقدام کند تا افراد شاغل بتوانند از روش های متفاوتی فیش حقوقی خود را دریافت کنند.

فیش حقوقی| از دانلود سریع فیش حقوقی نیروهای مسلح و نحوه دریافت فیش حقوقی شرکت طاها مخابرات تا ساده ترین روش دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نفت + sama.oipf.ir فیش حقوقی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن،فیش حقوقی یاهمان سندی که توسط کارفرمای شما صادر می‌شود و جزئیات مربوط به پرداخت قبل از مالیات و همچنین هرگونه کسور را فهرست می‌کند، در واقع درآمدی را که در طول دوره پرداخت و حقوق و دستمزدی را که از ابتدا تا انتهای ماه به دست آورده اید را مشخص می کند. اهمیت فیش حقوقی در هر سازمان از آن جهت اهمیت دارد که فیش حقوقی هر شخص می تواند با شخص دیگر در همان مجموعه متفاوت باشد؛ از این رو در اندیشه قرن به دریافت فیش حقوقی نیروهای مسلح، فیش حقوقی شرکت طاها مخابرات و فیش حقوقی بازنشستگان نفت پرداخته ایم تا شما شاغلان مربوطه در این سه مجموعه به سادگی فبش حقوقی خود را دریافت کنید.

فیش حقوقی کارمندان نیرو های مسلح

فیش حقوقی کارمندان نیرو های مسلح

 

دانلود سریع فیش حقوقی نیروهای مسلح

بازنشستگان نیرو‌های مسلح برای دریافت فیش حقوقی خود باید به سامانه ساتا saba.esata.ir مراجعه کنند.

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح از طریق سایت تامین اجتماعی نیروهای مسلح ممکن شده است و بازنشستگان نیروهای مسلح می توانند با مراجعه به سایت esata.ir برای دریافت فیش حقوقی ثبت نام کنند.

با ورود به این سامانه می توانید از آخرین تغییرات شامل افزایش حقوق و کسورات خود مطلع شوید. برای این منظور لازم است ابتدا در سایت مذکور ثبت نام کرده باشید که توضیحات آن در ادامه می آید.

ابتدا وارد صفحه تامین اجتماعی نیروهای مسلح به آدرس esata.ir شوید و در منوی سمت راست روی گزینه برگ حقوقی بازنشستگان کلیک کنید.در این مرحله از شما خواسته می‌شود برای ثبت نام وام بازنشستگان و دریافت فیش حقوقی نیرو‌های مسلح کد شناسایی ۱۳ رقمی و کد امنیتی را وارد کنید.

سپس لازم است یک نام کاربری و رمز عبور مشخص کنید و در پایان ذخیره کنید. حال امکان ورود به سایت و دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح وجود دارد.

نکته:

مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح از طریق موبایل

نصب برنامه نرم ­افزاری (اپلیکیشن) سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح بر روی گوشی تلفن همراه هوشمند اندرویدی نیز روشی دیگر برای دریافت فیش حقوقی محسوب می شود و مشترکین محترم می‌توانند با دریافت و نصب نرم­‌افزار (اپلیکیشن) سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح می­توانند نسبت به دریافت اطلاعات برگه­ ی حقوق خود اقدام نمایند.

نحوه دریافت فیش حقوقی شرکت طاها مخابرات

پرسنـل شرکـت طاها در بخشی از بزرگ‌ترین و حساس‌ترین پروژه‌های ملی ایران در زمینه‌های مختلف نقش‌آفرینی کرده اند . پـرسنل طاها در این پـروژه‌ های بزرگ، همه‌ی مراحل طراحــی، تأمین، تجهیــز، نصب و راه‌اندازی را به عهده گرفتهو به یاری کارشناسان خبره‌ی خود، ایـن پروژه ها را در زمـان مورد نظر با موفقیــت به انجام رساندند.

امروز، طاها با پرسنلی متجاوز از ۱۵۰ نفر، شرکتی بزرگ و چندجانبه است که واحدهای تجاری مستقلی را در زمینه‌های گوناگون، از زیرساخت و خدمات IT و مخابرات گرفته تا تامین به روز ترین تجهیزات و راهکارهای هوشمند و یکپارچه‌سازیسازمانی دربرمی‌گیرد.

اغلب، طاها را به سبـب خدماتش در زمینـه‌ی مراکــز داده می‌شناسند؛ ولی در واقـع، این شرکت با پتانسیل نیروهای مهندسی خود و با تکیه بر دانـــش پرسنل درحــوزه های مهنـدسی و تجمیــع سازی سیستمی و با اجـرای موفقیت‌آمیـز پروژه‌های گــوناگون در سطــح کلان ملی و در پی تحول ارتبـاطی در کشور، به سازمانـی گستـرده و فراگیر تبدیل شده است.

پرسنل شرکت طاها در طول یـک دهــه‌ی گذشته، طیف وسیعی از مشتـریان تجـــاری را از خدمـات گوناگون و همه‌جانبـه‌ی خود بهره‌منـد کرده اند.

شرکـت‌های بزرگ مخابراتی، صنایـع نفت و گاز و انـرژی، بانک‌ها و بیمـه‌ها، صنـایع تولیــدی، ادارات و سازمان‌های عمومــی، شهرداری‌ها، ساختمان‌ها و مجتمع‌های تجاری و مسکونی بزرگ و مراکز حمل‌و‌نقل عمومی، از جمله مشتریان کلیدی مجموعه‌ی طاها به شمار می‌روند.امروز، طاها به پشتوانه‌ی خانواده‌ی بزرگ و یکپارچه‌ی نیروی انسانی خود و با تجربه‌یماندگِار اجرای بیش از ۵۰ پروژه در زمینه‌های گوناگون IT/ICT و زیر ساختی یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های پیشتاز در ارائه‌ی راهکـارهای فناوری اطلاعات در کشور عزیزمان ایران به شمـار می‌رود و هدف این شرکت انجام پــروژه هایـی است که بتواند باری را از روی دوش کشور بزرگ ایران بردارد.

 

پرسنل محترم شرکت طاها مخابرات جهت رویت فیش حقوقی به آدرس ذیل مراجعه کنید،

Eservice.tahaplan.ir

نام کاربری و رمز عبور کد ملی پرسنل میباشد.

ساده ترین روش دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نفت

بازنشستگان عزیز برای مشاهده فیش حقوقی می توانید به نشانی http://sama.oipf.ir مراجعه نمایید.

سیستم های مجتمع اطلاعاتی یا به اختصار سما، سامانه ای است که به عنوان یک سیستم زیر نظارت واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات صندوق ها فعالیت کرده تا بتواند روند ثبت، پیگیری و دریافت خدمات را برای بازنشستگان گرامی تسهیل نماید. در یک جمله می توان رسالت این سامانه را ثبت و پپگیری خدمات دفاتر پیشخوان صندوق ها به شکل اینترنتی و از طریق سامانه سما نفت sama.oipf.ir نام برد. لازم به ذکر است که سامانه سما نفت ویژه بازنشستگان و بازماندگان شرکت نفت بوده و بقیه کارکنان و بازنشستگان، سامانه سما مختص خود را دارند.
سامانه سما نفت ۱۴۰۱ ارائه دهنده خدمات گسترده ای می باشد.

گوشه ای از مهم ترین خدمات ارائه شده توسط این سامانه عبارتند از:

گواهی کسر از حقوق

دریافت فیش حقوقی

صدور کارت شناسایی

دریافت کمک های بلاعوض

پاداش علمی تحصیلی

شرکت در اردوی ایثارگران

بهره مندی از زائرسرا

درخواست پاداش ورزشی

دریافت کد مددکاری

عضویت و انصراف عضویت در باشگاه و …

تمامی این خدمات در کنار طیف وسیعی از خدمات دیگر به صورت تماما اینترنتی در بخش سما نفت sama.oipf.ir ارائه شده که متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت آن و ورود به پنل شخصی خود از آن ها بهره مند گردند. نام کاربری و رمز عبور پیش فرض بازنشستگان و بازماندگان در این بخش عبارتند از:

سامانه جامع فناوری و ارتباطات برای دسترسی سریع و آسان کارکنان شرکت نفت به فیش حقوقی خود به صورت آنلاین راه اندازی شده است.

برخی از خدمات مانند اعلام فوت و بازیابی رمز عبور در بخش سما نفت sama.oipf.ir بدون نیاز به ورود بوده و کاربران می توانند از صفحه اصلی سایت نسبت به انجام این موارد اقدام کنند. از طرف دیگر، طیف گسترده ای از خدمات این بخش با ورود به پنل شخصی برای اعضای آن فراهم می باش.

 

برای ورود لازم است که بعد از رفتن به سایت این بخش ، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده و بدین صورت به پنل خود دسترسی پیدا نمایند.

ورود به سامانه سما شرکت نفت

ورود به سامانه سما شرکت نفت

مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت از این سایت سما ۱۴۰۱

اعلام فوت در سامانه سما نفت ۱۴۰۱اگر اعضای فعال در بخش سما شرکت نفت، دچار فوت شدند، لازم است که متولیان وی هر چه سریعتر نسبت به اعلام فوت در بخش سما نفت ۱۴۰۱ sama.oipf.ir اقدام نمایند. بدین منظور می توانند بعد از ورود، در صفحه اصلی سایت این بخش بر روی گزینه اعلام فوت کلیک نموده و با وارد کردن مشخصات فوتی به علاوه اطلاعات مربوط به خود، فرآیند اعلام فوت وی را به انجام برسانند.

sama.oipf.ir فیش حقوقی

 

در راستای تحقق دولت الکترونیک و پیش رفتن با تکنولوژی روز دنیا، دولت ها باید به این فکر باشند که تا حد ممکن خدمات مورد انتظار مردم را به صورت اینترنتی ارائه نمایند. سامانه سما نفت یکی از مهم ترین طرح هایی است که در همین راستا طراحی و راه اندازی شده است. سامانه سما نفت sama.oipf.ir برای آسان سازی و سرعت بیشتر در ارائه خدمات به بازنشستگان، شاغلان، کارکنان صندوق ها و بخش های مربوط به آن ها ایجاد شده است.

به گزارش اندیشه قرن ، از طریق این سامانه، اقشار ذکر شده می توانند به صورت اینترنتی نسبت به ثبت و پیگیری درخواست هایی مانند دریافت گواهی کسر از حقوق، مشاهده فیش حقوقی، صدور کارت شناسایی و… اقدام نمایند. در ادامه مقاله ضمن معرفی سامانه سما نفت، به شرح راهنمای نحوه ورود، مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت ۱۴۰۳، اعلام فوتی و بازیابی رمز عبور در این سامانه پرداخته شده است.

معرفی سامانه سما نفت ۱۴۰۳ sama.oipf.ir

سیستم های مجتمع اطلاعاتی یا به اختصار سما، سامانه ای است که به عنوان یک سیستم زیر نظارت واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات صندوق ها فعالیت کرده تا بتواند روند ثبت، پیگیری و دریافت خدمات را برای بازنشستگان گرامی تسهیل نماید. در یک جمله می توان رسالت این سامانه را ثبت و پپگیری خدمات دفاتر پیشخوان صندوق ها به شکل اینترنتی و از طریق سامانه سما نفت sama.oipf.ir نام برد. لازم به ذکر است که سامانه سما نفت ویژه بازنشستگان و بازماندگان شرکت نفت بوده و بقیه کارکنان و بازنشستگان، سامانه سما مختص خود را دارند.

پایان/*

اندیشه قرن را در ایتا دنبال کنید

اندیشه قرن را در تلگرام دنبال کنید

مطالب مرتبط