۱۴:۱۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۲

فوری و داغ؛ ترکیب پرسپولیس مقابل استقلال فاش شد/ تکنیک یحیی برای زمین گیر کردن استقلال چیست؟

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن؛یکی از مهم‌ترین دیدارهای هفته سوم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۳، دیدار تیم پرسپولیس با استقلال تاجیکستان است که فردا ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر می‌روند و پرسپولیس نسبت به آخرین ب...

فوری و داغ؛ ترکیب پرسپولیس مقابل استقلال  فاش شد/ تکنیک یحیی برای زمین گیر کردن استقلال چیست؟

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن؛یکی از مهم‌ترین دیدارهای هفته سوم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۳، دیدار تیم پرسپولیس با استقلال تاجیکستان است که فردا ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر می‌روند و پرسپولیس نسبت به آخرین بازی که مقابل استقلال تاجیکستان انجام داد تغییرات زیادی داشته است.

فوری/ ترکیب پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان تغییر کرد؟

تیم پرسپولیس در چارچوب سومین هفته لیگ قهرمانان آسیا در دیداری حساس به مصاف استقلال تاجیکستان خواهد رفت.

این دیدار از آن جهت برای پرسپولیس اهمیت دارد که شاگردان یحیی گل‌محمدی در صورت پیروزی شانس بیشتری برای صعود خواهند داشت و حتی ممکن است صدرنشین شوند.

با این حال نکته مهم این است که قرمزها بار دیگر در غیاب چند ستاره رودرروی حریف خواهند ایستاد.

مرتضی پورعلی‌گنجی، یاسین سلمانی، میلاد سرلک و وحید امیری ۴ بازیکنی هستند که در این دیدار حضور نخواهند داشت اما مهدی ترابی و امید عالیشاه در لیست پرسپولیس حضور خواهند داشت.

بازگشت بازیکنان باتجربه باعث می‌شود که ترکیب سرخپوشان نسبت به بازی قبلی تغییر کند. در دیدار با پیکان البته پرسپولیس به پیروزی رسید اما حداقل میلاد سورگی از ترکیب خارج می‌شود.

پرسپولیس| ترکیب احتمالی پرسپولیس:

​علیرضا بیرانوند، حسین کنعانی، گئورگی گولسیانی، دانیال اسماعیلی‌فر، علی نعمتی، مسعود ریگی، سروش رفیعی، سعید صادقی، مهدی ترابی، امید عالیشاه و شهاب زاهدی.

علیرضا بیرانوند پس از کلین‌شیت مقابل الدحیل حالا در برابر مهاجمان تاجیکی قرار خواهد گرفت و امیدوار است دروازه خود را بسته نگه دارد.در خط دفاعی حسین کنعانی بعد از روزهای پرحاشیه بازی می‌کند و نکته جالب اینکه در کنار خود گولسیانی را خواهد داشت.

با این حال خط دفاع پرسپولیس تغییری نسبت به بازی قبلی نداشته است.

غیبت میلاد سرلک باعث شده تا ریگی جای ثابتی در ترکیب داشته باشد. سروش رفیعی جلوتر از او بازی می‌کند و وظیفه بازیسازی را خواهد داشت.چهار بازیکن تهاجمی پرسپولیس سعید صادقی، شهاب زاهدی و مهدی ترابی خواهند بود و نفر چهارم از بین محمد عمری و امید عالیشاه انتخاب می‌شود.

مطالب مرتبط