۲۲:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۲۸

فوری / وام قرض الحسنه بدون سود در سال جدید | شرایط ثبت نام وام بدون سود ۳۰۰ میلیونی بانک مهر ایران با اقساط ۶ ماهه

بانک مهر ایران طرح تسهیلاتی جدیدی به نام «پیشبرد» را تدارک دیده که سقف آن به 300 میلیون تومان می‌رسد. این وام طبق قانون داخلی بانک مهر ایران بدون هیچ سودی بوده و قرض الحسنه است.

فوری / وام قرض الحسنه بدون سود در سال جدید | شرایط ثبت نام وام بدون سود ۳۰۰ میلیونی بانک مهر ایران با اقساط ۶ ماهه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن،بانک مهر ایران طرح تسهیلاتی جدیدی به نام «پیشبرد» را تدارک دیده که سقف آن به ۳۰۰ میلیون تومان می‌رسد. این وام طبق قانون داخلی بانک مهر ایران بدون هیچ سودی بوده و قرض الحسنه است.

به نقل از رده، افرادی که در بانک قرض الحسنه مهر ایران سپرده دارند و در حساب خود میزان ۱۰ میلیون تومان دارند، با نگهداری آن به مدت یک تا سه ماه، امکان درخواست برای تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومانی طرح پیشبرد را دارند. ضمانت اصلی برای دریافت این وام اعتبارسنجی از مشتریان است. در صورتی که مشتری رتبه اعتباری آ یا بی داشته باشد، این تسهیلات به وی تعلق می‌گیرد. این تسهیلات باید طی شش ماه تسویه شود.

لازم به ذکر است که این طرح تسهیلاتی برای اشخاص حقوقی نیز تعریف شده و سقف وام برای آن‌ها تا ۷۵۰ میلیون تومان قابل افزایش است. اشخاص حقوقی برای دریافت این تسهیلات علاوه بر اعتبار شغلی باید، پروانه یا جواز کسب و کار خود را نیز ارائه بدهند. از لحاظ زمان بازپرداخت حقوقی‌ها نیز مانند حقیقی‌ها تنها شش ماه فرصت دارند.

با توجه به مبلغ وام و مدت زمان بازپرداخت این وام برای اشخاص حقیقی، میزان هر قسط ۵۰ میلیون تومان خواهد بود.

بانک قرض الحسنه مهر ایران؛ از آغاز تاکنون

بانک قرض الحسنه مهر ایران در سال ۱۳۸۷ آغاز به کار کرد. سرمایه اولیه این بانک در آغاز کار هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بود که اکنون افزایش پیدا کرده است. این مجموعه بالغ بر ۲ هزار واحد بانکی دارد که به وسیله آن‌ها انواع خدمات مجاز پولی و مالی را به مشتریانش ارائه می‌دهد./ کاماپرس

پایان/*

اندیشه قرن را در ایتا دنبال کنید

اندیشه قرن را در تلگرام دنبال کنید

مطالب مرتبط