فوری | بازنشستگان بخوانند | میزان افزایش حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری با احتساب همسان سازی حقوق بازنشستگان

میزان افزایش حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری با احتساب متناسب سازی مهرماه اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛کارت خرید اقساطی یکی از مزایای مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی و کارمندان دولت به حساب می‌آید. امکان خرید اقساطی لوازم خانگی برای بازنشستگان تامین اجتماعی همیشه برای آنها راهگشا و کارٰآمد بوده است. برای همین هم کارا کارت در دسترس‌شان قرار گرفته تا بتوانند نقدی کالا و لوازم موردنیازشان را بخرند و به صورت اقساطی هزینه آن را پرداخت کنند. کارا کارت این امکان را به بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تأمین اجتماعی و کارمندان دولت می‌دهد تا کالاهای موردنیاز خود را قسطی خریداری کنند. در ادامه جدیدترین اخبار را بخوانید.

میزان افزایش حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری با احتساب متناسب سازی مهرماه اعلام شد.
جدول و مربوط به بازنشستگان کشوری اعلام شده، اما هنوز افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی مشخص نیست.

میزان افزایش حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری با احتساب متناسب سازی مهرماه اعلام شد.

میزان افزایش حقوق اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، قضات، شاغلان مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری و کارمندان مشمول قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت به پیشنهاد مشترک سازمان اداری و استخدامی کشور و سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ شد.
بر اساس این پیشنهاد سازمان اداری و استخدامی و سازمان برنامه و بودجه که فروردین ماه در هیأت وزیران تصویب و ابلاغ شد، احکام کارکنان و بازنشستگان دستگاه‌های اجرایی از فروردین ۱۴۰۲ با اعمال افزایش سالانه صادر می‌شود.

شایان ذکر است که جدول حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری با احتساب رقم متناسب سازی از مهرماه اعلام شده و تأمین منابع این افزایش حقوق از طرف دولت و برای اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان اختصاص داده شده است.

همچنین در رابطه با همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری که با امتیازات جدول حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگی ارتباط مستقیم دارد، فعلا بر اساس مصوبه هیات وزیران با تاریخ اجرای اول مهر ۹۹ است و با توجه به قانون بودجه سال ۱۴۰۱ و اختصاص ۹۰ هزار میلیارد ریال بابت همسان سازی حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری، احتمال اصلاح امتیازات و افزایش حقوق بازنشستگان وجود دارد.

در پایان گفتنی است، این جدول مربوط به بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری بوده و هیچ گونه ارتباطی با بازنشستگان صندوق تامین اجتماعی ندارد.

واریز حقوق بازنشستگان از روز شنبه ۲۰ آبان ماه و براساس حروف الفبا آغاز می‌شود؛ و حقوق بازنشستگان تا ۲۰ آبان ماه به طور کامل واریز می‌شوداز آنجایی که وزیر کار گفته است این هفته درباره افزایش حقوق کارگران اطلاع رسانی خواهد کرد و افزایش حقوق کارگران طبق قانون کار به طور مستقیم بر روی افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی تاثیر دارد باید دید حقوق آبان با تغییری همراه خواهد بود یا خیر؟
آ – الف ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ ط ۱۴۰۲/۰۷/۳۰

حروف (ب) تا (ش) شعب تا ۲۰۰۰ نفر ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ ظ ۱۴۰۲/۰۸/۳۰

حروف (ص) تا (ی) شعب تا ۲۰۰۰ نفر ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ خ ۱۴۰۲/۰۸/۳۰
ب ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ گ ۱۴۰۲/۰۸/۳۰

پ ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ ل ۱۴۰۲/۰۸/۳۰

ت ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ و ۱۴۰۲/۰۸/۳۰

ث ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ ه ۱۴۰۲/۰۸/۳۰

چ ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ غ ۱۴۰۲/۰۸/۳۰

ج ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ ی ۱۴۰۲/۰۸/۳۰

ژ ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ ذ ۱۴۰۲/۰۸/۳۰

ص ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ ک ۱۴۰۲/۰۸/۳۰

ض ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ د ۱۴۰۲/۰۸/۳۰

ز ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ ش ۱۴۰۲/۰۸/۳۰

ف ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ ع ۱۴۰۲/۰۸/۳۰

ح ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ ن ۱۴۰۲/۰۸/۳۰

ق ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ م ۱۴۰۲/۰۸/۳۰

س ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ بنیاد شهید ۱۴۰۲/۰۸/۳۰

ر ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ همکاران بازنشسته ۱۴۰۲/۰۸/۳۰

بانک ملی ۱۴۰۲/۰۸/۲۹

بانک ملت ۱۴۰۲/۰۸/۲۹

بانک تجارت ۱۴۰۲/۰۸/۲۹

پست بانک ۱۴۰۲/۰۸/۲۹

بانک سپه ۱۴۰۲/۰۸/۲۹

بانک کشاورزی ۱۴۰۲/۰۸/۲۹

پایان/*

منبع:مکتوب نامه

نوشته های مشابه

‫۶ نظرها

 1. سلام ودردبررهبرمعظم انقلاب اسلامی ایران و شهدای والامقام دوران دفاع مقدس و دولت محترم آقای رئیسی وریاست محترم مجلس شورای اسلامی و نمایندگان مردم وخدمدگذاران واقعی چنانچه مواردفق درخصوص بازنشستگان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران که درزمان جنگ تحمیلی باان امکانات بسیار ناچیزیک وجب از خاک ایران را به دشمن ندادن احقاق حق طی چندین سال به ثمر رسیده باشدجای تقدیر وتشکرداردچون عزیزان باان امکانات بسیار ناچیزیک دروقت حمله یاپاتک دشمن زخمیهایاخوراک وحشیان کوهی شدن یابدست دشمن بصورت فجیهی جان دادن مثل برادرم وازطرفی من با۳۸سال سابقه خدمت که ۸۵ ماه آن درجبهه وباتقدیم شهید مبلغ ۸میلون حقوق گرفتم که باکثری وام ازدواج یک دخترم زیرشش میلیون تومان حقوق میگیرم که جوابگوی نیازم نیست شصت و یک ساله شدم چقدربه عمرم باقیمانده که در فقرزندگی کنم یوسف صادقی کرمانشاه ۰۹۱۸۸۳۳۸۲۱۱؟۳۳۴۰۹۸۸۲۵۰تاسرموعدانتظار اجرایی عدالت هستیم

  1. طوری تبل افزایش حقوق می کوبندمثل اینکه حقوق ده میلیونی میشی صدمیلیون.من حقوقم زیر۱۲میلیون ۴۰%افزایش پیداکنی مکرچقدرمیشی.آنوقت رفتم اداره طرف بین ۵۰تا۷۰میلیون دریافتی داری.یک میلیون هشتصدهزارتومان عیدی میدن شش ماه درموردش تبلیغ می کنند

 2. چرا سر مردم شیره می مالید عدالت را بر قرار کنید تکلیف کارمند تحصیل کرده و با سابقه را مشخص کنید این همسان سازی یعنی حق کشی قشر تحصیل کرده و با سابقه حقوق کارمندی که تازه باز نشست شده با کارمندی که ۶۰ سال خودش ویا وارثش از دولت حقوق می گیرندتفاوت دارد

 3. خودتان خسته نکنید گوش شنوا نیست هیچ احدی بفکر بازنشستها نیست فقط خشم خدا میتونه بانی ظلم به بازنشستها را جواب بده دیگه همچیز کامل خراب شده همین اعتقادات چند ساله را هم دارن ازمون میگیرن ظلم ناحق نابود میشه اینو بدونین

 4. سلام علیکم
  بنده بازنشسته ایثارگر ناجا هستم ۴۰ ساله که مستاجرم( مدارک و سند موجود است ) سالی چندین درخواست رسیدگی به ناجا ، کانون ناجا ، کانون نیروهای مسلح ، کانون استان ، دفتر مقام معظم رهبری و … نوشتم . متاسفانه گویا واقعا همه خوابند ، عدالت مرده و در صورتیکه بازرس دارند میتوانند دستور تحقیق بدهند ، منی که جوانی ام را در راه انقلاب و جنگ دادم چرا باید آواره باشم ، خدا شاهده داره از خودم بدم میاد که جوانی ام را بخاطر این دروغ گوها دادم ، ایثارگری که شرمنده خانواده و نوه هاش بشه مرگ بهتره ، نصف بیشتر حقوقم برای اجاره خانه میرود ، ضمنا در عرصه نویسنده گی ، سینما و تاتر و بازیگری فعال هستم ، بدون هیچگونه ترسی بزودی ای بیعدالتی در حق یک بازنشسته ایثارگر را خبررسانی بخصوص رسانه های بیگانه خواهم کرد ، اگر شرف دارید و نان انقلاب را میخورید همین الان اقدام کنید ، لطفا عاجزانه درخواست دارم اگر میخواهید بچه هاتان بهتان لبخند بزنند گزارشم را به مسئولین برسانید .
  اله ویردی زارعی ف علی سرور جمعی استان کردستان – سقز
  ش شناسایی : ۲۲۱۰۷۳۴۲۷۵۸۰۰
  موبایل : ۰۹۱۸۶۶۵۰۳۳۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا