فوری؛ لیست یحیی برای بازی مقابل ملوان لو رفت/ تصمیمی که یحیی قبل از طلوع آفتاب گرفت

با چنین شرایطی مشخص نیست یحیی گل‌محمدی در بازی عصر یکشنبه مقابل ملوان اصلا به کاپیتان تیمش میدان بدهد یا نه و شاید باز هم عالیشاه کار را از روی نیمکت شروع کند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛با در نظر گرفتن اینکه امید عالیشاه برای حضو در ترکیب اصلی پرسپولیس آمده به نظر می‌رسد یحیی گل‌ محمدی برای بازگرداندن او به ارنج تیمش چالش بزرگی خواهد داشت.

ترکیب نهایی پرسپولیس مشخص شد / یحیی شبانه تصمیم گرفت

امید عالیشاه کاپیتان اول پرسپولیس در مصاف آسیایی با الدحیل ستاره تیمش بود و تک گل سه امتیازی سرخ‌ها را به ثمر رساند. عالیشاه در مصاف با گل گهر هم در ترکیب اصلی بود و در وقت‌های تلف شده از زمین بیرون رفت، اما قبل از دیدار با پیکان مصدوم شد و این بازی را از دست داد. عالیشاه برای دیدار مقابل استقلال تاجیکستان آماده شد و در لیست تیمش قرار گرفت، اما در لحظات پایانی به زمین رفت که البته در همان دقایق کوتاه نیز یک موقعیت گلزنی داشت.

حالا به نظر می‌رسد عالیشاه برای بازگشت به ترکیب اصلی آماده است اما چالش بزرگی برای یحیی گل محمدی پیش آمده که از کاپیتان تیمش در کدام پست استفاده کند.ترکیب پرسولیس امروز

عالیشاه بهترین نمایش این فصل خود مقابل الدحیل را در جناح چپ خط میانی ارائه داد؛ جایی که با بازگشت مهدی ترابی به ترکیب متعلق به اوست و بعید به نظر می‌رسد در صورت آماده بودن شماره ۹، یحیی حتی عالیشاه آماده را به او ترجیح دهد. در چنین حالتی پست دیگری که عالیشاه می‌تواند در آن به میدان برود پست مهاجم سایه است که در دو بازی اخیر به محمد عمری رسیده و او هم مقابل پیکان هم در دیدار با استقلال تاجیکستان فوق‌العاده کار کرده است.

با چنین شرایطی مشخص نیست یحیی گل ‌محمدی در بازی عصر یکشنبه مقابل ملوان اصلا به کاپیتان تیمش میدان بدهد یا نه و شاید باز هم عالیشاه کار را از روی نیمکت شروع کند.

پایان/*

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. یحیی اگر مربی کار بلدی باشه باید بدونه که روبروی هر تیم چه بازیکنی بیشتر به دردش میخوره قرار نیست ارنج ثابت باشه ضمنا تعویض به موقع هم برگ برنده یک مربی هست امیدوارم باز دقیقه نود به بعد تعویض نکنه ضمنا مهاجم خارجی پرسپولیس نشون داد بر خلاف گفته یحیی بسیار اماده و از نظر فنی سطح بالاست کاش یحیی فکر منفعت مالی نبود و به این بازیکن فرصت بازی بده قرار نیست مربی همیشه درصدی از قرارداد بازیکن خارجی بدست بیاره

دکمه بازگشت به بالا