۲۳:۱۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۴

فوری؛ ترفند جالب خطیر برای فرار از محرومیت/ امضاء قرارداد جدید استقلال با این ستاره+جزئیات

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛قرارداد ۱۶۰ میلیون تومانی سعید مهری با استقلال مدت‌ها سوژه داغ رسانه‌ها و فضای مجازی بود؛ هافبک آبی پوشان که در تورنمنت کافا به تیم ملی نیز دعوت شده بود، در این باره یک‌بار به گفت‌وگو پرداخت و علی...

استقلال

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛قرارداد ۱۶۰ میلیون تومانی سعید مهری با استقلال مدت‌ها سوژه داغ رسانه‌ها و فضای مجازی بود؛ هافبک آبی پوشان که در تورنمنت کافا به تیم ملی نیز دعوت شده بود، در این باره یک‌بار به گفت‌وگو پرداخت و علی خطیر مدیرعامل استقلال هم وعده داده بود که مشکل قراردادی مهری را برطرف کند.حالا با گذشت مدتی و البته خالی شدن بخشی از سقف بودجه مسئولان استقلال قرارداد سعید مهری را اصلاح کرده‌اند و رقم واقعی قرارداد او در سازمان لیگ ثبت شده است.

با توجه به کاهش رقم دستمزد برخی بازیکنان فضا برای ثبت قرارداد با رقم معقول برای سعید مهری هم مهیا شد و این هافبک باتجربه حالا دیگر بحثی برای دریافت پول زیر میزی یا مسائل این‌چنینی هم ندارد. باشگاه استقلال رقم قرارداد واقعی مهری با این باشگاه را به طی نامه‌ای رسمی به سازمان لیگ اعلام کرده است.نکته مهم درباره سعید مهری مطالبات او از فصل گذشته است؛ او مبالغ قابل توجهی را از باشگاه استقلال طلبکار است که باشگاه باید برای پرداخت پول به این بازیکن اقدام کند.

پایان/*

مطالب مرتبط