۲۰:۵۸ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۳

فوری؛ بمب هیدروژنی پرسپولیس خنثی شد/چرخش عجیب بمب پر سروصدا از تهران به سمت سیرجان / گزینه یحیی ۲۴ ساعت آینده منفجر در سیرجان می شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن؛یکی از گزینه‌هایی که طی روزهای اخیر به پرسپولیس معرفی شد، میشل ته ورده بود. مهاجم ۳۲ ساله اهل سورینام درحالی به پرسپولیس معرفی شد که به دلیل قوانین نقل و انتقالاتی و کم بودن تعداد بازی‌های ملی او نمی...

پرسپولیس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن؛یکی از گزینه‌هایی که طی روزهای اخیر به پرسپولیس معرفی شد، میشل ته ورده بود. مهاجم ۳۲ ساله اهل سورینام درحالی به پرسپولیس معرفی شد که به دلیل قوانین نقل و انتقالاتی و کم بودن تعداد بازی‌های ملی او نمی‌توانست روز سه‌شنبه با پرسپولیس قرارداد امضا کند.

گزینه پرسپولیس در آستانه توافق با یک تیم لیگ برتری/ بازیکنی که سرطان را شکست داد!

هر چند این بازیکن چهارمین بازی ملی خود را سه شنبه شب انجام داد و حالا مشکلی برای حضور در لیگ ایران ندارد، ولی پرسپولیسی‌ها به دلیل اینکه باید همان روز لیست نهایی خود را به AFC ارسال می‌کردند، امکان جذب این مهاجم را نداشتند.

حالا خبر رسیده این بازیکن و مدیربرنامه‌هایش مذاکراتی را با یکی دیگر از تیم‌های لیگ برتری ایران انجام دادند و ممکن است تی ورده را به زودی در فوتبال ایران ببینیم. نکته قابل توجه در خصوص این بازیکن این است که او مدتی با بیماری سرطان مبارزه می‌کرد ولی حالا سلامتی‌اش را به دست آورده و مشکلی برای بازی کردن ندارد.

 

مطالب مرتبط