۲۳:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۲۸

فروش قسطی دنا پلاس دنده ای استارت خورد | با پیش پرداخت ۴۱۰ میلیون صاحب سوگلی ایران خودرو شوید

در حال حاضر خرید قسطی دنا پلاس دنده ای با پیش پرداخت 410 میلیون تومان با اقساطی در دامنه 26 تا 82 میلیون تومان امکان‌پذیر است.

فروش قسطی دنا پلاس دنده ای استارت خورد | با پیش پرداخت ۴۱۰ میلیون صاحب سوگلی ایران خودرو شوید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن،در هفته اخیر قیمت خودروی دنا پلاس اتوماتیک آپشنال به بالای یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان رسیده است. به طور قطع بسیاری از متقاضیان دیگر نمی‌توانند این خودرو را خریداری کنند. اما نوع ساده‌تر و دستی این خودرو را با همان کیفیت ‌می‌توان به صورت اقساطی خرید.

در این گزارش به فروش اقساطی خودروی دنا پلاس دنده ای پرداخته ‌می‌شود.

قیمت دنا پلاس دنده ای

مدل صفر خودروی دنا پلاس هم اکنون در بازار آزاد با قیمت ۸۲۰ تا ۸۶۰ میلیون تومان قابل خرید است. تفاوت قیمت خودروی صفر آن به مدل خودرو بر می‌گردد. در واقع خودروی دنا پلاس دنده ای مدل ۱۴۰۲ با قیمت ۸۲۰ میلیون تومان و مدل ۱۴۰۳ با قیمت ۸۶۰ میلیون تومان در بازار وجود‌ دارد.

شرایط فروش اقساطی این خودرو از این قرار است که در ابتدا متقاضی باید ۴۱۰ میلیون تومان پیش پرداخت واریز کند. سپس برای اقساط ۶ ماهه فرد باید ۸۲ میلیون و ۶۸۳ هزار و ۳۳۳ تومان و در اقساط ۱۲ ماهه باید ماهانه ۴۷ میلیون و ۴۹۱ هزار و ۶۶۷ تومان پرداخت کند. همچنین در اقساط ۱۸ ماهه مبلغ هر قسط به ۳۵ میلیون و ۷۶۱ هزار و ۱۱۱ تومان، در ۲۴ ماهه به ۲۹ میلیون و ۸۹۵ هزار و در اقساط بلند‌مدت یعنی ۳۰ ماهه به ۲۶ میلیون و ۳۷۶ هزار و ۶۶۷ تومان می‌رسد.

ویژگی های فنی دنا پلاس دنده ای

این خودرو ۴ سیلندر و ۱۶ سوپاپ، موتوری با قدرت ۱۱۵ اسب بخار دارد. گشتاور دنا پلاس ۱۵۷ نیوتن‌متر است که شتابی ۱۳.۵ ثانیه‌ای دارد.

این خودرو به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر حدود ۷.۵ لیتر بنزین مصرف ‌می‌کند و حداکثر تا ۱۸۹ کیلومتر در ساعت می‌تواند پیمایش ‌داشته‌ باشد. در حال حاضر این خودرو از نظر فنی تفاوت خیلی زیادی با خودروهای قدیمی‌تر مانند پژوپارس، رانا و … ندارد. تنها مزیت این خودرو ظاهر مدرن آن است که باعث شده مشتریان را راضی کند. در واقع در حال حاضر قیمت خودروهایی مانند پژوپارس تی یو ۵ به حدود ۸۵۰ میلیون تومان رسیده است که تفاوت چندانی با قیمت دناپلاس ۵ دنده ندارد./کاماپرس
پایان/*

اندیشه قرن را در ایتا دنبال کنید

اندیشه قرن را در تلگرام دنبال کنید

مطالب مرتبط