۱۱:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۷

فروش فوق العاده سایپا با تحویل کمتر از یک ماه | پیش فروش سایپا زیر قیمت کارخانه آغاز شد

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛طرح جدید فروش خودرو از سوی سایپا برای آبان ماه آغاز شده و دو خودروی سایپا در این طرح به فروش می رسد. لازم به ذکر است سایپا به متقاضیان وام پرداخت می کند. در ادامه جزئیات را می خوانید. سایپا دو محص...

فروش فوق العاده سایپا با تحویل کمتر از یک ماه | پیش فروش سایپا زیر قیمت کارخانه آغاز شد

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛طرح جدید فروش خودرو از سوی سایپا برای آبان ماه آغاز شده و دو خودروی سایپا در این طرح به فروش می رسد. لازم به ذکر است سایپا به متقاضیان وام پرداخت می کند. در ادامه جزئیات را می خوانید.

سایپا دو محصول محبوب شرکت زیر مجموعه خود یعنی زامیاد را به متقاضیان به صورت قسطی واگذار می‌کند.

تقاضیان وانت نیسان تک سوز آپشنال رادیال SVPD و وانت نیسان تک سوز آپشنال SVPD می‌توانند از روز ۴ آبان ۱۴۰۲ به صورت قسطی از خودروسازی سایپا خریداری کنند

مدیران سایپا در این طرح فروش قسطی پیش پرداخت را به صورت منعطف در نظر گرفته‌اند تا متقاضیان بتوانند با شرایط مالی متفاوت نسبت به خریداری این خودروی تجاری سبک اقدام کنند. مشتاقان خریداری نیسان تک سوز آپشنال رادیال SVPD می‌توانند این خودرو را با پیش پرداختی حدود ۳۳۹ میلیون تومان، پیش پرداختی حول و حوش ۳۷۹ میلیون تومان یا پیش پیش پرداختی نزدیک به ۴۳۹ میلیون تومان خریداری کنند. الباقی قیمت خودرو به صورت وام از سوی خودروسازی سایپا با نرخ تسهیلات ۲۳ درصدی به آنها تعلق خواهد گرفت. اگر متقاضیان پیش پرداخت ۳۳۹ میلیون تومانی را انتخاب کنند می‌توانند ۲۲۰ میلیون تومان وام گرفته و آن را در بازه زمانی حداکثر دو ساله پرداخت کنند. متقاضیانی که ۳۷۹ میلیون تومان را انتخاب می‌کنند حدود ۱۸۰ میلیون تومان وام می‌گیرند. این دسته از متقاضیان نیز می‌توانند حداکثر دو ساله باقی قیمت خودرو را پرداخت کنند. البته مدیران خودروسازی سایپا محصولات واگذار شده را بیمه بدنه کرده و هزنیه آن را بسته به اینکه در چه بازه زمانی وام تسویه می‌شود، از متقاضی دریافت می‌کنند. اگر خریداران پیش پرداختی حول و حوش ۴۳۹ میلیون تومانی داشته باشند. حداکثر باید در بازه زمانی ۱۶ ماهه نسبت به باز پرداخت الباقی مبلغ اقدام کنند.

دیگر خودروی حاضر در این طرح فروش یعنی وانت نیسان تک سوز آپشنال SVPD نیز با پیش پرداخت‌های ۳۲۱ میلیون تومانی، ۳۶۲ میلیون تومانی و ۴۲۲ میلیون تومانی در دسترس متقاضیان قرار دارد. تسهیلات در نظر گرفته شده برای آن دسته از متقاضیانی که پیش پرداخت‌های ۳۲۱ میلیون تومانی را انتخاب می‌کنند، ۲۲۰ میلیون تومان خواهد بود. متقاضیانی که پیش پرداخت نزدیک به ۳۶۲ میلیون تومانی را انتخاب می‌کنند می‌توانند ار وام ۱۸۰ میلیون تومانی بهره‌مند شود. متقاضیان با پیش پرداخت ۴۲۲ میلیون تومانی نیز می‌توانند از تسهیلات ۱۲۰ میلیون تومانی استفاده کنند. هزینه بدنه بدنه نیز خریداران این خودرو محاسبه و از آنها در زمان تکمیل پرونده دریافت می‌شود.

این خودروها با رنگ آبی و در بازه زمانی ۳۰ روزه بعد از تکمیل پرونده به متقاضیان تحویل داده می‌شود.
پایان/*

مطالب مرتبط