۱۹:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۰

غافلگیری اول شبی برای هواداران پرسپولیس/ نبرد حساس ملوان – پرسپولیس ۳_۰ به نفع سرخپوشان شد

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛در این صحنه سهیل فداکار با پرشی عجیب هم با آرنج ضربه‌ای به صورت دانیال اسماعیلی‌فر زد و ابروی او را شکافت هم اینکه با استوک روی پای کنعانی‌زادگان فرود آمد و هر دو نفر را مصدوم کرد. این مصدومیت که ...

غافلگیری اول شبی برای هواداران پرسپولیس/ نبرد حساس ملوان – پرسپولیس ۳_۰ به نفع سرخپوشان شد

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛در این صحنه سهیل فداکار با پرشی عجیب هم با آرنج ضربه‌ای به صورت دانیال اسماعیلی‌فر زد و ابروی او را شکافت هم اینکه با استوک روی پای کنعانی‌زادگان فرود آمد و هر دو نفر را مصدوم کرد.

این مصدومیت که ممکن بود کنعانی‌زادگان را از حضور در جام ملت‌های آسیا محروم کند و البته باعث شد تا ابروی دانیال اسماعیلی‌فر بخیه بخورد باعث عصبانیت پرسپولیسی‌ها شد و آنها اعتقاد داشتند این حرکت بازیکن تیم میزبان غیرورزشی و غیراخلاقی بوده و باید با جریمه سختی از سوی داور مواجه می‌شد.
جالب اینکه در همان لحظه بازیکنان پرسپولیس از وحید کاظمی داور مسابقه خواستند بازیکن ملوان را با کارت جریمه کند. آنها با تشریح صحنه برای داور و نشان دادن جراحت‌ها و آسیبی که دیده بودند به داور معترض شدند، اما وحید کاظمی به پرسپولیسی‌ها گفت صحنه را ندیده و اگر دیده بود حتما بازیکن ملوان را از زمین اخراج می‌کرد!

مشخص نیست در این صحنه کمک داور چطور نتوانست به داور وسط کمک کند و این صحنه از چشم تیم داوری این مسابقه در رفت./ورزش۳

پایان/*

مطالب مرتبط