۱۰:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۵

شوک اول صبحی درویش به خطیر/ پرسپولیس سند دلاری رو کرد!

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛شکایت اول باشگاه پرسپولیس روز ۲۷ مهر ماه به سازمان لیگ ارسال شد که در آن سرخپوشان به موارد مختلف از جمله قرارداد حداقلی چند بازیکن و مربی در تیم استقلال اشاره کرده و خواستار رسیدگی شدند. همچنین با...

شوک اول صبحی درویش به خطیر/ پرسپولیس سند دلاری رو کرد!

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛شکایت اول باشگاه پرسپولیس روز ۲۷ مهر ماه به سازمان لیگ ارسال شد که در آن سرخپوشان به موارد مختلف از جمله قرارداد حداقلی چند بازیکن و مربی در تیم استقلال اشاره کرده و خواستار رسیدگی شدند.

همچنین باشگاه پرسپولیس قرار است شکایت دیگری را روز شنبه به سازمان لیگ ارسال کند که موضوع این شکایت بلانکو، خرید جدید آبی‌پوشان تهرانی است.

نکته مهم اینکه اساسا باشگاه پرسپولیس باید شکایات خود را به سازمان لیگ ارسال کند و این نهاد شکایات را به کمیته‌های مختلف فدراسیون ارجاع می‌دهد که این بار کمیته انضباطی مورد اشاره قرار دارد.

استقلال

باشگاه پرسپولیس معتقد است که آنها پیشنهاد ۶۰۰ هزار دلاری به بلانکو دادند اما او به دلیل رقم نازل پیشنهاد، ترجیح داد به ایران و پرسپولیس نیاید و حالا سرخپوشان استقلال را متهم به پرداخت رقم بیشتر به این بازیکن می‌کند. این در حالی است که گفته می‌شود قرارداد او با استقلال ۳۰۰ هزار دلار ثبت شده است.

قرمزها که با کسر یک امتیاز صدرنشینی انفرادی خود را از دست رفته می‌بینند، امیدوارند با این شکایت باشگاه استقلال را محکوم کنند تا آبی‌ها نیز در جدول رده‌بندی متضرر شوند – هدفی که روزهای آینده فوتبال ایران را جنجالی‌تر می‌کند.

هنوز کمیته انضباطی درباره شکایت پرسپولیس از استقلال هیچ تصمیمی نگرفته است.

پایان/*

مطالب مرتبط