سرمربی موفق لیگ؛ هیچوقت طرفدار استقلال نبودم!

سعید دقیقی سرمربی تیم شمس‌آذر قزوین نسبت به انتخاب رئیس کمیته فنی این باشگاه واکنش جالبی نشان داد.

سعید دقیقی در خصوص انتخاب سهراب بختیاری‌زاده به عنوان رئیس کمیته فنی باشگاه شمس‌آذر قزوین اظهار داشت: در یک تیم و باشگاه بعضی تصمیمات برعهده سرمربی و بعضی هم بر عهده مدیریت است. سهراب بختیاری‌زاده هم بازی من است و برایم بسیار قابل احترام. سهراب جزو بزرگان فوتبال این مملکت است که در مربیگری به حقش نرسیده. قدم سهراب روی چشم من. من با آمدن بختیاری‌زاده مشکلی ندارم و از این موضوع استقبال می‌کنم. از اینکه هر اتفاقی باعث پیشرفت تیمم شود استقبال می‌کنم. در تیم و باشگاه ما هر کسی جایگاه خودش را دارد.

سرمربی شمس‌آذر قزوین در پاسخ به این سوال که آیا از جایگاه فعلی تیمش رضایت دارد یا خیر؟ تاکید کرد: همیشه گفته‌ام تیمی که تازه به لیگ برتر صعود می‌کند باید سعی کند در فصل اول در لیگ بماند. بعد هم با وجود کسر ۳ امتیاز ابتدای فصل، بحران‌های عجیب‌مان، شرایط تیم، بودجه، برگزاری ۶ بازی از ۹ بازی خارج از خانه و اشتباهات سهوی داوری فکر کنم عملکردمان خوب بوده. ضمن اینکه ۹۰ درصد بازیکنان ما برای اولین بار در لیگ برتر بازی می‌کنند.

دقیقی در واکنش به مصاحبه‌ای که پیش از بازی هفته گذشته تیمش با استقلال منتشر شده بود که در آن گفته بود از بچگی استقلالی بوده، گفت: من اصلا چنین مصاحبه‌ای انجام ندادم. در آن مصاحبه از قول من گفته شده بود که ۴ گل به استقلال زدم در حالی که من ۶ گل به استقلال زدم. من طرفدار شمس‌آذر قزوین هستم و بعد از آن هم طرفدار تراکتور، چون بهترین دوران بازی‌ام در این تیم بوده. من هیچ وقت نگفتم از بچگی طرفدار استقلال بودم.

وی درباره پیروزی تاریخی تیم نوجوانان ایران مقابل برزیل در جام جهانی هم عنوان کرد: این برد و این کامبک فوق‌العاده را به حسین عبدی و بازیکنان پرتلاش تیم نوجوانان تبریک می‌گویم. بچه‌ها نباید در بازی‌های بعدی با غرور بازی کنند و فکر کنند با بردن برزیل همه چیز تمام شده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا