۰۸:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۷/۲۳

سامانه جدید بارشی فردا وارد کشور می‌شود

امروز در برخی نقاط آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و خراسان جنوبی بارش پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت رخ می‌دهد. دوشنبه با نفوذ سامانه بارشی در برخی مناطق شمال غرب، غرب استان‌های واقع در دامنه‌ها و ارتفاعات جنوبی البرز ...

سامانه جدید بارشی فردا وارد کشور می‌شود

امروز در برخی نقاط آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و خراسان جنوبی بارش پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت رخ می‌دهد.

دوشنبه با نفوذ سامانه بارشی در برخی مناطق شمال غرب، غرب استان‌های واقع در دامنه‌ها و ارتفاعات جنوبی البرز سواحل دریای خزر و دامنه‌ها و ارتفاعات زاگرس مرکزی و همچنین سه شنبه در استان‌های ساحلی دریای خزر و برخی مناطق شمال شرق، شرق، شمال غرب و ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می‌شود.

چهارشنبه در برخی مناطق واقع در شمال غرب و غرب سواحل دریای خزر و پنج شنبه در برخی نقاط شمال غرب، غرب، غرب سواحل دریای خزر و دامنه‌ها و ارتفاعات زاگرس مرکزی بارش رخ خواهد داد.

گفتنی است در ارتفاعات مناطق سردسیر بارش به صورت برف خواهد بود. طی پنج روز آینده در ارتفاعات جنوبی کرمان و سیستان و بلوچستان، در ساعات بعد از ظهر و اوایل شبه رگبار پراکنده گاهی رعدوبرق و وزش باد انتظار می‌رود.

یکشنبه در نوار شرقی دوشنبه در غرب شمال غرب استان‌های واقع دامنه‌های جنوبی البرز و بخش‌هایی از مرکز و سه شنبه در استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز، مرکز جنوب، جنوب شرق و شمال شرق کشور، در بعضی از ساعات وزش باد شدید و در مناطق مستعد گردوخاک و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می‌شود.

سه شنبه و چهارشنبه دریای خزر مواج خواهد بود.

مطالب مرتبط