۰۴:۵۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۸

زمان واریز وام بازنشستگان تامین اجتماعی + نحوه ثبت نام و پیگیری متقاضیان وام بازنشستگان

محمد اسدی، با اشاره به مبلغ وام ۲۰ میلیون تومانی بازنشستگان افزود: قرعه‌کشی‌های وام بازنشستگان انجام شده و از سوی کانون‌های بازنشستگان ثبت شده است و در این مرحله وام به حساب ۴۰ هزار بازنشسته واریز خواهد شد. وی اضافه کرد: در این مرحله نیاز...

وام بازنشستگان

محمد اسدی، با اشاره به مبلغ وام ۲۰ میلیون تومانی بازنشستگان افزود: قرعه‌کشی‌های وام بازنشستگان انجام شده و از سوی کانون‌های بازنشستگان ثبت شده است و در این مرحله وام به حساب ۴۰ هزار بازنشسته واریز خواهد شد.

وی اضافه کرد: در این مرحله نیازی به مراجعه نبوده و بنا بر برنامه‌ریزی صورت گرفته وام تا امروز ۶ آبان ماه به حساب بازنشستگان واریز خواهد شد.

همچنین به طور ماهانه برای پرداخت وام به بازنشستگان از طریق کانون‌های بازنشستگی و وب‌سایت سازمان تأمین اجتماعی ثبت‌نام انجام می‌شود.

در سال گذشته مبلغ وام بازنشستگان ۱۲ میلیون تومان در نظر گرفته شده بود که بر اساس اعلام رئیس کانون عالی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی این وام به ۲۱۳ هزار بازنشسته این سازمان پرداخت شد و تاکنون ۱۶۰ هزار وام ۲۰ میلیونی به بازنشستگان پرداخت شده است.

به گفته احمد اسفندیاری، معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی امسال قرار است ۵۰۰ هزار نفر از بازنشستگان از تسهیلات بهره ببرند.

مطالب مرتبط