۲۱:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۶

رکب نکونام استقلال به سرمربی مس رفسنجان / ستاره خارحی در تور سرمربی استقلال

منتظر محمد پس از برتری یک بر صفر مس رفسنجان مقابل پیکان درمورد کیفیت لیگ ایران، اظهار داشت: این برد را به بازیکنان و کادرفنی مس تبریک می‌گویم. بازی سختی با پیکان داشتیم اما خدا را شکر توانستیم نتیجه مدنظر را کسب کنیم. فارس نوشت: لیگ ایران...

استقلال

منتظر محمد پس از برتری یک بر صفر مس رفسنجان مقابل پیکان درمورد کیفیت لیگ ایران، اظهار داشت: این برد را به بازیکنان و کادرفنی مس تبریک می‌گویم. بازی سختی با پیکان داشتیم اما خدا را شکر توانستیم نتیجه مدنظر را کسب کنیم.

فارس نوشت: لیگ ایران یکی از بهترین‌های آسیا است و خیلی از بازیکنان عراقی دیگر نیز در این لیگ حضور داشتند.

وی افزود: لیگ ایران کیفیت نزدیکی به لیگ عراق دارد اما قطعا بالاتر است. برای پیشرفت کردن لیگ ایران را انتخاب کردم و امیدوارم در بازی‌های آینده عملکرد بهتری از خودم نشان بدهم.

هافبک عراقی مس رفسنجان درمورد دلیل امضا نشدن قراردادش با استقلال با وجود توافق با این باشگاه، توضیح داد: سقف قرارداد اجازه نداد با استقلال ادامه بدهم. آرزوی هر بازیکنی است در این تیم بزرگ بازی کند. البته مس رفسنجان نیز یکی از باکیفیت‌ترین باشگاه‌های ایران است. ان‌شاءالله این فصل را به خوبی با مس تمام کنم و فصل آینده به استقلال بازگردم. ۲ سال با این باشگاه قرارداد دارم و قطعا به استقلال بازمی‌گردم.

مطالب مرتبط